Не люблю натовп• 07 июня 2024

Що виводить пластик із організму?

пу_пугренчик• 07 июня 2024
А як він туди потрапив?

АБВГДейка• 07 июня 2024
Шампанское
Області пітьми• 07 июня 2024
Активированный уголь, все блёстки с какашками будут выходить
Кавуся• 07 июня 2024
Дихлорэтан.
Скользкая• 07 июня 2024
Разогреть
Рожайтретьего• 07 июня 2024
Микропластик? Очень трудно его вывести
автор Не люблю натовп • 07 июня 2024
Ответ дляРожайтретьего
Микропластик? Очень трудно его вывести
Так.
А як саме?

60 метрів сметани• 07 июня 2024
Якщо ви проковтнули шматочок упаковки, то шлунок, кішківник, сфінктер. Якщо ви про хімічні реакції, які відбуваються внаслідок розігріву їжі у непризначених для цього лоточках, то нирки, печінка, системи виділення.
автор Не люблю натовп • 07 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Як від цього очиститися?
Слобожаночка• 07 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Як від цього очиститися?
Организм нормально всё выводит. Меньше слушайте ерунды
Рожайтретьего• 07 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Так.
А як саме?
В целом он сам естественным образом выводится из организма. Но это длительный процесс.
Вопрос ещё в том как обезопасить себя от попадания этого пластика внутрь организма
Пургену мне• 07 июня 2024
Автор,никак,потому,что его там нет)))))
Бабуся мороз• 07 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Автор,никак,потому,что его там нет)))))
За рік в людині накопичується пластику розміром з кредитку
Пургену мне• 07 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Кредит уже хоть дали?))))
Пургену мне• 07 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ничего в вас не накапливается,откуда вы хрень эту берете?))))
Бабуся мороз• 07 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Вдихаємо з повітрям, мікропластик зараз всюди
Бжоли-бандерівці• 07 июня 2024
Та наче майже не виводиться. Хоча теоретично його розчиняють жирні кислоти. Але процес повільний і він встигає викликати запальні процеси і хронічні хвороби.
Пургену мне• 07 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Вы серьезно?)))
Бабуся мороз• 07 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Вы серьезно?)))
Вже купа наукових досліджень на цю тему, нещодавно знайшли в океані грибок який може поїдати пластик, вже природа пристосовується

Пургену мне• 07 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Я вижу тела посмертно,и через меня проходит куча срезов тканей,нет пластика там)))
Тихомандражная• 07 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
каким местом на кассе прикладываться нужно? вечером в Сильпо попробую
Клептоманка• 07 июня 2024
Чомусь уявляю, що пишете ви з шапочкою Щ фольги на голові… 🛸
60 метрів сметани• 07 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Як від цього очиститися?
Не паритись. Організм все непотрібне сам виведе. Головне не їсти пластик надалі.
Зоркая Зорро• 07 июня 2024
Сколько дремучих людей в теме ((
Почитайте про микропластик. Он у всех, его нашли даже в грудном молоке и сперме. У 100% испытуемых. И не потребять его практически невозможно в наших реалиях. Даже питьевая вода продается в пластике, течет по пластиковым трубам, и т.п.