Ваша прЭлесть• 07 июня 2024

Лечу вперше, який порядок дій

Дівчата, підкажіть будь ласка. Дитина хоче на море. Знайшла тур - зі Львова до Жешува і там вже виліт до Чорногорії. Які є підводні камені? Переживаю, що застрягнемо на кордоні і не встигнемо на літак і тд. Бо лечу вперше, незнаю всіх тонкощів.
Фіфачка• 07 июня 2024
Візьміть добу у запас і точно встигнете
Смячиком• 07 июня 2024
Ответ дляФіфачка
Візьміть добу у запас і точно встигнете
Лучше за день действительно приехать, погулять по городу, посмотреть как до аэропорта доехать
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Вам було б швидше потягом до Перемишля і звідти ще одним потягом до Жешува, так хоч час проходження кордону буде більш-менш прогнозований. І приїхати за день до вильоту на всяк випадок. В аеропорту вам потрібно щонайменше за 2 години до виліту бути, але якщо летите вперше - краще за 3 години приїхати. На стійці реєстрації на ваш рейс віддасте багаж, потім пройдете security check і будете чекати біля гейту на посадку.
Фиктивная• 07 июня 2024
Автобусом со Львова в Черногорию можно доехать без пересадок.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Куди, в Чорногорію?
Фиктивная• 07 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Куди, в Чорногорію?
Так, в Чорногорію.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Так, в Чорногорію.
Можна, але питання комфорту, літаком зручніше, тим паче що до Жешува зі Львова можна відносно швидко добратися
Турагенція Tourdream• 07 июня 2024
Автор, якщо це тур, до якому пропонують трансфер зі Львова до аеропорту Жешува, то майте на увазі, що трансфер під час вильоту не підв´язно. Так, час трансферу розраховано з запасом, але він так само може ’застрягнути’ на кордоні.
Тому Вам вірно радять, польський кордон краще перетинати потягом, та далі вже їхати до аеропорту вильоту.
Фиктивная• 07 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Відносно. Але ви не можете прогнозувати затримку на кордоні, підігнати автобус до Польщі до вильоту літака. Якщо їхати раніше, щоб не пропустити виліт, то це додатковий час та кошти. До того ж з дитиною і багажем не зручно пересадки і очікування. Швидше і спокійніше вийде прямим автобусом до Чорногорії.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Ми так летіли в Іспанію, автобусом до Катовіце, трішки погуляли по Катовіце і відпочивши полетіли літаком. Назад поверталися нон-стопом літаком/автобусом/потягом. Такий варіант особисто мені легше, ніж коли все тіло затікає в автобусі. Але у всіх по-різному.
Фиктивная• 07 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не порівнюйте відстань зі Львову до Чорногорії і до Іспанії. В вашому випадку однозначно літак.