Физрукая• 07 июня 2024
Інвертор+ акум, питання тим хто розуміє)
Дівчата, та, можливо, хлопці, хто розуміється на цьому.Певно, вже багато дівчат розуміється )))
Чи гарний комплект ДБЖ вийде для квартири при таких характеристиках?
Планую використовувати виключно для холодильника, та за потреба ноут підключати.
Характеристики інвертора на вході:
- Вхідна напруга (постійний струм): DC 12В
- Номінальна напруга: AC 220В
- Діапазон напруги: AC 150-275В
- Діапазон частот: 42-63Гц
- Захист від короткого замикання: запобіжник
- Ефективність перетворення: >95%
- Час перемикання: 10мс (UPS), 20мс (Appliances)
Характеристики інвертора на виході:
- Номінальна потужність: 800Вт
- Вихідна напруга: AC 220В
- Вихідна частота: частота вихідної напруги при змінному струмі така ж, як і вхідна частота
- Вихідна частота: 50/60Гц
- Форма хвилі: чиста синусоїда
- Ефективність перетворення: >93%
- Захист від сплесків напруги: 2-х кратна номінальна потужність протягом 5 секунд
АКУМ-
ємність: 100 Aг
- напруга: 12 В
Характеристики інвертора на вході:
- Номінальна напруга: AC 220В
- Діапазон напруги: AC 150-275В
- Діапазон частот: 42-63Гц
- Ефективність перетворення: >95%
Характеристики інвертора на виході:
- Номінальна потужність: 800Вт
- Вихідна напруга: AC 220В
- Вихідна частота: 50/60Гц
- Форма хвилі: чиста синусоїда
- Ефективність перетворення: >93%
АКУМ-
ємність: 100 Aг
- напруга: 12 В
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
Не вистачає зарядного для заряджання акумулятора.
у вас вище питали який акумулятор?
А ще який холодильник? пускові токи?
ну і головне.... акумулятор буде заряджатися майже добу. Не можно допускати його розряджання. в режимі теперешніх відключень -2/+4 або -3/+3 = то не годиться. у вас не зарядиться так швидко акумулятор, як буде розряджатися.
у вас вище питали який акумулятор?
А ще який холодильник? пускові токи?
Физрукая
• 07 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Аккумулятор свинцовый или гелевый?
Гелевий
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
пускові токи- це я про те, що якщо компрессорний старих моделей, то там до 1квт пускові токи і ваш інвертор не потягне. у сучасних ноу-фрост пускові токи менші
Физрукая
• 07 июня 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ноу фрост, характеристики
Напруга В 220
Потужність Вт 185
Витрата за добу Квт г 1.28
Напруга В 220
Потужність Вт 185
Витрата за добу Квт г 1.28
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Ноу фрост, характеристики
Напруга В 220
Потужність Вт 185
Витрата за добу Квт г 1.28
Напруга В 220
Потужність Вт 185
Витрата за добу Квт г 1.28
дивіться відео. там є відповідь на ваше питання - не підійде.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
у вас вище питали який акумулятор?
А ще який холодильник? пускові токи?
у вас вище питали який акумулятор?
А ще який холодильник? пускові токи?
Цікаво, може ви в курсі
А якщо розглянути питання купівлі інвертора+ акумуляторів, така система теж не зможе при таких відключеннях заряджатися?
Деякі з моделей доступні з функціями швидкої зарядки за 3 години, за додаткові кошті зрозуміло.
Але я дечь чула що функція швидкої зарядки поступово садить сам акум, знижує його емність. Це я чула стосоно будь якої техніки
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Цікаво, може ви в курсі
Ви не плитайте. Є окремий виріб - акумулятор. щоб зарядити гелевий акумулятор потрібно не менше 12 годин. до нього приєднують інвертор, що преобразує напругу 12В у 220В. Окремо треба ще придбати зарядний пристрій, яким бедете заряджати акумулятор. Функцій швидкої зарядки в них немає.
функції швидкої зарядки є у зарядних станцій( але не у всіх, треба дивитися характеристики). Зарядна станція, це окремий виріб, який комплексно містить в собі і акумулятор, і інвертор, і зарадку швидку . Ось в них є можливість за 2 гоини зарядити акумулятор, але саме той, що вбудований в станцію.
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
Ще забула дописати.... можлива ще така конструкція, як:
акумулятор + дбж ( наприклад, Вольт ). Часто використовують до котла.
ось тут принцип роботи трохи інший... коли світло пропадає, то дбж автоматично підтягує ток з акумулятора, преобразуючи 12В в 220В і в чисту синусоїду ( це важливо для роботи насоса). Коли світло вмикають- дбж подає ток з мережі на котел і в цей же час заряджає акумулятор.
Така конструкція має місце бути, трохи краще в режимі управління, але для спожживача 200Вт акумулятора 100Ач вистачає приблизно на 3,5год ( що б не 0 розряджати) потім треба 12 годин заряджати. Тепер подумайте якій режим світла треба? -3/+12. це ж не реально .
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июня 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
я не розумію що таке дбж(
але, мабуть, це те, що мені пропонують.
Систему, яка складається з інвертора на 5 квт та акумуляторів на 5 квт, яка підєднується на щиток. Вона при наявності світла заряджається, а за відсутності - годує квартиру. Але вони на моє питання щодо часу зарядки сказали, що є, за додаткові кошти функція швидкої зарядки, ціна питання 5000 грн. НІби якісь прилад додається щоб зарядити швидко. Акумулятори в такій системі іоно-літієві. Тобто мене дурять і ніякої швидкої зарядки не може бути? Але ж вони дають гарантію на рік, я ж все одно звернуся. Не розумію сенс тоді
але, мабуть, це те, що мені пропонують.
Mystery -ing• 07 июня 2024
Система, которая без вреда для АКБ будет быстро заряжаться- должна иметь АКБ LiFePO4 (настоящий, не фейк), который офигительно дорогой, но именно он может быстро зарядиться большими токами за 60-120 минут без вреда. Имеет большое количество циклов заряда/разряда.
#Пойду_кгадалке• 07 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
я не розумію що таке дбж(
але, мабуть, це те, що мені пропонують.
Дбж-джерело безперебійного живлення.
Щось тут не вірно .
Акумуляторів на 5квт не існує. Акумулятори характеристика ємності в ампер/годинах вимірюється.
Іонно-літієві не можуть швидко заряджатися.
У вашій конструкції не вистачає зарядного пристрою. Інвертор не заряджає акумулятори.
Щось тут не вірно .