Пупс• 08 июня 2024

Чи варто купити в квартиру маленьку газову плитку з балоном?

Хтось вже купив, задоволені? Чи вони туристичкі і їх не можна використовувати в квартирах?
На скільки вистачає балону маленького в 220 г?
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляПоумничка
Найліпший, найнебезпечніший і найдешевший варіант, якщо дивитися з боку ціна/якість.
Балон 5л,шланг від 1м сертифікований, редуктор, плитка Турист на 1 чи 2 конфорки.
Переваги
Система перевірений часом, використовується щоденно в селах, на виробництві, будь де. Особисто я використовую таке на дачі, в селі, в гаражі, і з моменту війни в квартирі.
Балон та плитка рознесені на безпечну відстань-будь яка довжина шланга.
Плитка займає мінімум місця на столі. Можна придбати на 2 конфорки.
Мене такі великі балони лякають. Ось ці маленькі що на фото я виставляла з плиткою. То мені наче безпечні. Куди я оцей балон поставлю?
Поумничка• 08 июня 2024
.
Поумничка• 08 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Там немає чому лякатись. Ці балони використовуються років 70 по всьому світу. Скільки себе пам´ятаю вони стоять в селах. Балони товсті, сертифіковані.
Правила безпеки прості. Не перезаправлять. Бо якщо взимку занести в тепле приміщення, то газ розширюється. Не ставити біля опалювальних приборів і відкритого вогню.
Але мабуть там запас міцності великий, бо дід завжди просив трохи більше того газу качнути,і ніколи нічого не відбувалося.
Зараз, коли ми такий заправляємо, то хлопці всі знають скільки треба. І проси/не проси, більше не качнуть.
Балон в мене в кутку під столом. Його не видно. На столі тільки плитка на 2 конфорки. Чим довше шланг, тим далі ви той балон заховаєте.
Лукава Кішка• 08 июня 2024
Китайские маленькие балончики не берите, мы взяли балон 11 кг, и плиту двух комфорную, 3 этаж
Лукава Кішка• 08 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Маленькие не безопасные, они взрываются
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Маленькие не безопасные, они взрываются
Незнаю у всіх знайомих такі в електробудинках на різних поверхах нічого ні в кого не взривалося
По новинах бачила тільки коли маленька туристична типу плитка на чашку розрахована по розмірах а до неї напряму прикручений балон, то так зрозуміло що може рванути.
Тумба-юмба• 08 июня 2024
А у меня вопрос как утилизировать эти маленькие батончики использованные,можно ли их в мусорку выбрасывать?
Бабка-ежика• 08 июня 2024
Ответ дляLora20
Да вы что такие советы раздаете.
Если у автора солнечная сторона и балкон застеклен, то там температура летом сильно поднимается и хранить нельзя.
До 100 градусов поднимется?
Бабка-ежика• 08 июня 2024
Ответ дляLora20
Да вы что такие советы раздаете.
С дуру, как говорится,можно и палец сломать.
Плакулька• 08 июня 2024
Ответ дляПоумничка
Переваги
А можете підказати який шланг?
На даний момент зрозуміла, що навряд чи буду купувати собі в квартиру таке, але хто зна, може до зими ситуація значно погіршиться.
В нас є ще запасна квартира з газом, залишили її без квартирантів на всякий випадок.
Плакулька• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Дякую. Замовила вже з перехідником на всякий випадок, але балончики поки будуть маленькі, бо страшнувато мені, я ніколи з газом справи не мала. А там далі видно буде.
А що замовили по факту?
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляПлакулька
А що замовили по факту?
Трамп
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Хороший вопрос, тоже не знаю
Плакулька• 08 июня 2024
Ответ дляПоумничка
Переваги
Плита типу такої? Балон розумію можна на 5 л. А шланги?
Lora20• 08 июня 2024
Ответ дляПлакулька
Плиту любую. У них принцип работы одинаковый.
Поумничка• 08 июня 2024
Ответ дляПлакулька
А можете підказати який шланг?
Шланги використовуємо всюди звичайні українські.Такі чорні, гнучкі, армовані. Вони продаються різної довжини. Сертифіковані. Ціна десь 150грн за метр в спеціалізованих магазинах, або на сільських ринках. Там де продають газове обладнання, їх повно і вам підкажуть.
Але зараз продається і багато імпорту. На ньому більше заробляють, бо він дешевше. Теж нормальні шланги, головне щоб були сертифіковані для газового обладнання. Сусід купив в Епіцентрі, але він раза в два дорожчий за український.
Взагалі правило просте.
Для подключения газового оборудования в Украине разрешено использовать резиновые армированные и сильфонные стальные газовые шланги. Важно то, что данные шланги должны быть сертифицированными.
Поумничка• 08 июня 2024
Ответ дляПлакулька
Да, плитку любую. Они разные. У нас Турист на 1 конфорки (та что на фото в первом ответе). И есть Гефест и Турист на 2 конфорки. Для дома и для дачи. Они были гривен до 300 раньше. Сейчас не знаю. Просто вот в ютубе гляньте переносне газовые плитки на 2 конфорки https://www.google.com/search?q=%2B%D0%BF%D0%B5%D1...

А так вам нужен комплект-баллон, шланг с редуктором(обязательно) и плитка. Все.
В магазине вам помогут собрать. Или на рынке.
Есть комплектами продают, особенно в райцентрах. Бывает шланг с редуктором в комплекте так же. А вообще все продаётся по отдельности и не дефицит. Единственное, что с отключениями света цена сразу резко вверх. Особенно на баллоны 5л,которые были совсем не дорогими.Мы вообще покупали только один. В селах перешли на централизованый газ многие, и просто два баллона отдали за ненадобностью.
Плакулька• 08 июня 2024
Ответ дляПоумничка

Спасибо. Пока планирую купить термос, но тему сохраню.
БершкомангоЗар• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Я с тех пор на них смотрю и стремаюсь
я газ боюсь, но купила плиточку (со знаком качества ЕС)
и балончиков 30 шт
пока что третий использую, вот уже 3 раза за эти сложные дни.
но долго я не варю
или сырники, или кус-кус или макароны сварить
БершкомангоЗар• 08 июня 2024
дурна порада ставити балон на балкон заради безпеки ((

на балконі якраз сама спека.. а якщо ще сонце балон розжарить то ..
Я такая - жду трамвая• 08 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Можна але. Який у вас поверх? Якщо високий і в хаті пекло від спеки, ризикуєте піднчтися у повітря. Газ вище 9 поверху не піднімають. Фізика
его не от жары не поднимают выше 9 этажа, а из-за давления
В Турции отакие баллоны на кухнях, за 4 года ни одной новости не слышала, чтоб рванули
Мои родители пользуются туристической конфоркой с баллончиком, очень выручило, когда в 22 5суток не было света
Я такая - жду трамвая• 08 июня 2024
Ответ дляLora20
Да вы что такие советы раздаете.
Как насчёт машин на газу?))
Я такая - жду трамвая• 08 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар

В Турции жара поболее будет. И баллоны стоят на балконах
БершкомангоЗар• 08 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
прям на солнце жарятся?

может там баллоні из чего-то более стойкого, хз.
Я такая - жду трамвая• 08 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
прям на солнце жарятся?

Ну когда солнце поворачивает, то и на солнце. Машина с этими баллонами целый день на улице