Марфа Українівна• 08 июня 2024
Де знайти такого чоловіка?
Моя знайома, будучи розлученою та маючи доньку в 35 зустріла чоловіка, молодшого за неї на рік, народила йому двох дітей. Він дуже гарно заробляє, повністю забезпечує її, доньку від попереднього шлюбу та малих дітей. За 5 років шлюбу він купив вже всім членам сім´ї по квартирі. Купляє продукти, возить дітей до школи, допомагає батькам дружини. Де знайти такого чоловіка?
Мелочунь• 08 июня 2024
Цікаво, чого тут вважають народити двох дітей від нового чоловіка успіхом? Я навпаки, задовбалась, поки знайшла такого, щоб не треба народжувать
Тишком нишком• 08 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Це ж чому ?
І купляють продукти і прибирають, і готують !
нет. не купляють и не готують. такие люди знают цену времени
Kusalochka• 08 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Автор,такого не бывает.чужие дети никому нафиг не нужны,и никто им квартиру покупать не будет.да и если ему 34 и деньги,простите,но ему нафиг не нужна 35 летка с ребенком
Ну если Вы так сказали, то сомней быть не может. Мой муж тоже похлопотал для квартиры для дочери))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июня 2024
Вы - очень корысная, из того, как вы описали знакомую, сразу видно.
В ваших глазах так и светятся алчность и деньги.
Вот вы и притягиваете всякий сброд.
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Які саме люди ?
Які, наприклад, мають частку в бізнесі, який не вимагає часу ? Свій бізнес, який працює без нього 90% часу ! Фрілансери ? Власники акцій ?
Не всі для статків стирчать на роботах !
Марфа Українівна
• 08 июня 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вот вы и притягиваете всякий сброд.
Ні, я люблю заробляти сама
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ні, я люблю заробляти сама
и опять о деньгах...
даже доказывать нечего
Марфа Українівна
• 08 июня 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
и опять о деньгах...
даже доказывать нечего
Так, тому, що гроші важливі.
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Так, тому, що гроші важливі.
Так вам чоловіка чи гроші ? )))
Ви правильно спочатку сформуйте своє бажання, а потім вже чекайте на подарунок долі )))
дамаАмстердама• 08 июня 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Аура у вас не та. Вы притягиваете только неудачников.
Вы серьезно? И что делать?
куркулиха• 08 июня 2024
Как минимум знакомая красивая и приятная в общении. Плюс если мужчина любит то дети не остановят.
Акуна_Матата• 08 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вибачте але щось на правду не схоже
Чому?Брат одружився на жінці з дитиною і ще спільних 2-х.Прекрасна сімʼя,але вони обоє дуже кохають і поважають один одного,30 років разом,повне взаєморозуміння,отак буває.
Акуна_Матата• 08 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
’ купив усім квартири’ і ’ купляє продукти’... це жесть. Ви собі на їжу заробити не можете? То кому ви такий паразит нужна?
Ні,паразит не потрібен нікому.В декого хибні уяви,по типу я є і моя дитина і треба що б мене забезпечили,а я буду лежати і чекати.
Тишком нишком• 08 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Які саме люди ?
не может свой бизнес на 90% работать без него. это постоянный контроль. что б что то працювало
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Вам видніше
ОливьЕЖечка• 08 июня 2024
Ну таких лохов очень мало, которые готовы взвалить себе на плечи чужой прицеп
Слобожаночка• 08 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А почему сразу лохов?
Есть разные люди, с разными приоритетами и характером
Кому такое не подходит, тот других лохами обзывает.
А они спокойно находят свое счастье и живут свою жизнь, не обращая внимание на мнение других
Сусановна• 08 июня 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Написала дружина олігарха)))