Марфа Українівна• 08 июня 2024

Де знайти такого чоловіка?

Моя знайома, будучи розлученою та маючи доньку в 35 зустріла чоловіка, молодшого за неї на рік, народила йому двох дітей. Він дуже гарно заробляє, повністю забезпечує її, доньку від попереднього шлюбу та малих дітей. За 5 років шлюбу він купив вже всім членам сім´ї по квартирі. Купляє продукти, возить дітей до школи, допомагає батькам дружини. Де знайти такого чоловіка?
Мелочунь• 08 июня 2024
Цікаво, чого тут вважають народити двох дітей від нового чоловіка успіхом? Я навпаки, задовбалась, поки знайшла такого, щоб не треба народжувать
Тишком нишком• 08 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Це ж чому ?
І купляють продукти і прибирають, і готують !
нет. не купляють и не готують. такие люди знают цену времени
Kusalochka• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Вона дуже любить себе
Правильно делает
Kusalochka• 08 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Автор,такого не бывает.чужие дети никому нафиг не нужны,и никто им квартиру покупать не будет.да и если ему 34 и деньги,простите,но ему нафиг не нужна 35 летка с ребенком
Ну если Вы так сказали, то сомней быть не может. Мой муж тоже похлопотал для квартиры для дочери))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июня 2024
Вы - очень корысная, из того, как вы описали знакомую, сразу видно.
В ваших глазах так и светятся алчность и деньги.
Вот вы и притягиваете всякий сброд.
Пукимончиг• 08 июня 2024
Я теж такого чоловіка хочу ( я заміжня).
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Які саме люди ?
Які, наприклад, мають частку в бізнесі, який не вимагає часу ? Свій бізнес, який працює без нього 90% часу ! Фрілансери ? Власники акцій ?
Не всі для статків стирчать на роботах !
автор Марфа Українівна • 08 июня 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вот вы и притягиваете всякий сброд.
Ні, я люблю заробляти сама
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ні, я люблю заробляти сама
и опять о деньгах...
даже доказывать нечего
автор Марфа Українівна • 08 июня 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
и опять о деньгах...
даже доказывать нечего
Так, тому, що гроші важливі.
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Так, тому, що гроші важливі.
Так вам чоловіка чи гроші ? )))
Ви правильно спочатку сформуйте своє бажання, а потім вже чекайте на подарунок долі )))
дамаАмстердама• 08 июня 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Аура у вас не та. Вы притягиваете только неудачников.
Вы серьезно? И что делать?
куркулиха• 08 июня 2024
Как минимум знакомая красивая и приятная в общении. Плюс если мужчина любит то дети не остановят.
куркулиха• 08 июня 2024
Еще судьба. Если девочку любит папа, то как правило и муж любит тоже.
Веккy• 08 июня 2024
Ну есть такие, но их ооочень мало.
Веккy• 08 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вибачте але щось на правду не схоже
А я верю .
Акуна_Матата• 08 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вибачте але щось на правду не схоже
Чому?Брат одружився на жінці з дитиною і ще спільних 2-х.Прекрасна сімʼя,але вони обоє дуже кохають і поважають один одного,30 років разом,повне взаєморозуміння,отак буває.
Веккy• 08 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ні, я люблю заробляти сама
Ну вот вам ответ)) вы любите, а она нет
Акуна_Матата• 08 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
’ купив усім квартири’ і ’ купляє продукти’... це жесть. Ви собі на їжу заробити не можете? То кому ви такий паразит нужна?
Ні,паразит не потрібен нікому.В декого хибні уяви,по типу я є і моя дитина і треба що б мене забезпечили,а я буду лежати і чекати.
Тишком нишком• 08 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Які саме люди ?
не может свой бизнес на 90% работать без него. это постоянный контроль. что б что то працювало
Я супер-пупер• 08 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Вам видніше
ОливьЕЖечка• 08 июня 2024
Ну таких лохов очень мало, которые готовы взвалить себе на плечи чужой прицеп
Слобожаночка• 08 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А почему сразу лохов?
Есть разные люди, с разными приоритетами и характером

Кому такое не подходит, тот других лохами обзывает.

А они спокойно находят свое счастье и живут свою жизнь, не обращая внимание на мнение других
Меня много• 08 июня 2024
Автор,у меня такой второй муж. Просто у него есть возможность и все
Сусановна• 08 июня 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Написала дружина олігарха)))