ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 июня 2024

Проблеми з п´ятками. Тверда шкіра, болять.

Періодично тріщини, і взагалі шкіра стоп тверда. Чистка дає результат на тиждень. П´яти грубі, шкіра тверда, печуть вогнем. Взуття ношу якісне. Зазвичай саме літом гірше. До подолога? В моєму місті саме лікаря подолога немає(
Секретница• 08 июня 2024
у меня чистка на три дня. а у вас неделю?
Мэри Попкинс• 08 июня 2024
Крем для пяток используете?
Я ещё наношу масло оливковое и сплю в носках.
Поміркована думка• 08 июня 2024
Мені допомагає крем з сечовиною після подолога. Так питний колаген після нього зникає сухість і тріщини. Дешевий варіант, трете кабачок не терку, на п´яти в кульочок і сидіти півгодини потім помити і крем. Теж допомогає.
Ошеламиссимо• 08 июня 2024
Карбодерм. В аптеці продається. Мажете на ніч і шкарпетки вдягаєте.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляСекретница
+- на тиждень, не такі дубові п´яти
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Крем для пяток используете?
Користуюся, сьогодні придбала уже якийсь дорогий, порадили в аптеці
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2024
Від Києва далеко живете?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Дали мені сьогодні його в аптеці. Сказали в носки на ніч.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Від Києва далеко живете?
Далеко(((ЗУ
Nina-0a85• 08 июня 2024
Проблеми з п´ятками - це один із симптомів захворювання щитовидної залози.
Не прохожу мимо• 08 июня 2024
Аналогічна проблема. Лише пару тижнів назад були розовенькі пʼяти, а зараз страшні. Сьогодні вичитала, що це може бути грибок
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляNina-0a85
Перевіряла, узд+повна панель. Все цілком норма. Жодних відхилень.
Мэри Попкинс• 08 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я покупаю израильский с мертвого моря.Использую через день, крем/ масло.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Також задумалася, але в мене з нігтями все гаразд тай і ноги не воняютт
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Далеко(((ЗУ
В інсті є гарний подолог. Школа Луцай. До неї приїздять вчитись з різних міст. Може, когось порекомендує, хто неподалік від вас.
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2024
А шльопанці не носите?
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Мені теж привозили з Ізраіля класний крем для ніг. Назву не знаю. Там іврит. Туба темно- сірого кольору. Бачила його в продажу і в Україні.
Клептоманка• 08 июня 2024
Спробуйте такий крем, допоміг мені позбутися тріщин. До нього перепробувала купу всього, цей виявився найдієвіший. Купляю в аптеці, можна знайти до 100 грн
Ой, не те зображення вставила, повинно бути написано АНТИ ТРІЩИНИ
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 08 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А шльопанці не носите?
Босоніжки ношу, хоча вже якось соромно з такими ногами
Еллі89• 08 июня 2024
Так...
Просто, швидко і не дешево - педикюр в салоні.

Експрес метод - зтерти зайву зроговілу шкіру абразивом (терти спец. Пилкою або звичайною для нігтів, грубою) ’по сухому’. Важливо не довести ситуацію до тріщин. Далі - мастити кремом.
Ідеально - пілінг молочною кислотою ( у вет.аптеці 40% має бути). Якщо робити правильно - безпечно і довго тримається результат. Надійніше ніж ’китайські шкарпетки’ В салоні ця послуга коштує не дешево.
В будь-якому випадку необхідно мастити стопи кремом з сечовиною 10%-20%. ПОСТІЙНО! За 3-4 тижні використання ситуація значно покращиться.+ Влітку ходити в закритому взутті.
Проблема дуже розповсюджена, та просто вирішується, якщо будете займатися регулярно тим і не ігнорувати.
Клептоманка• 08 июня 2024
Ось такий
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2024
Ответ дляЕллі89
Так...

Шкарпетки мені взагалі не сподобались.
Танцепесенная• 08 июня 2024
Крем с мочевиной каждый вечер + лазерная терка для пяток, когда принимаю душ (летом несколько раз в неделю) и пятки в отличном состоянии не смотря на шлепки и босоножки.
Крема брала из серии Bielenda Professional Podo Expert Program, но последний раз попробовала крем с Temu urea 60% +2% салициловой к-ты и он оказался на удивление отличным
Зліпок ступні• 08 июня 2024
Очень советую этот крем. До этого пользовалась и дорогими и аптечными, все не то. Сейчас шлифую пятки только раз в месяц, а раньше каждую неделю приходилось.
Бесконечность-не предел• 08 июня 2024
К уходу обязательно займитесь желчеоттоком
Copy-Paste• 08 июня 2024
В Фейсбуке видела-корку банана на ночь в носки. Интересно-попробовали бы, работает или нет.
Marinamariana• 08 июня 2024
Дарю шикарный и простой рецепт - помогал даже моей маме , а у нее очень сухая кожа ног , правда без трещин . Сначала распариваеие ноги и трете пемзой .Берете - 1столовуб лодку уксуса и ложку глицерина , надеваете на ноги целлофановые пакеты) и прям сверху ступней этой жидкостью заливаете и распределяете по ступням . Потом ещё один пакет надеваете тонкий для прочности , сверху надеваете носки и ходите так часа 2-3 , после смывания , опять распариваете ноги и трете ступни пемзой. Все отходит . Смазываете ноги кремом и они такие мягкие мягкие .Ноги как у младенца . Считается что таких процедур нужно сделать 3 дня подряд . Но мне хватало одного и результат держится долго