Найбільш токсичні і озлоблені чоловіки - народжені десь з 1980 року по 87 приблизно, мабуть тотальний дефіцит вплинув. Наступне покоління ближче до 90х м´якіше, а сучасна молодь взагалі часто вихована, не нахамить жінці і т.п., приємно глянути. Не помічали? До речі ті хто з 70х теж непогані, часто веселі, здатні на якісь яскраві вчинки, далі не знаю бо то для мене вже дуже діди)
Nil admirari• 09 июня 2024
Некоректне порівняння.
З роками характер погіршується.
Ви поспостерігайте за молоддю, коли їм буде 35.
З роками характер погіршується.
Nil admirari• 09 июня 2024
Ответ дляEmm11117
Я молодша покоління токсів, спостерігаю за своїми наче ніякої жесті не бачу, а на вулиці як не хам і бидло то десь з того покоління
Скільки вам років?
Може, це ваше психологічне сприйняття старших людей.
Nil admirari• 09 июня 2024
Ответ дляEmm11117
Бо це середній вік людини.
Нехай нинішня молодь доживе до 35-40 і подивимося, хто хам, хто бидло, а хто алкоголік, як би по-старперськи це не звучало.
ole4kakissa• 09 июня 2024
Что-то вы начало 90-х забыли с дефицитом похлеще чем на 10 лет раньше, дикой безработицей и отсутствием денег у людей
Такое: сама придумала-сама обрадовалась
Чумачечая Весна• 09 июня 2024
У меня другое наблюдение, что дети 80х наркоманы, ну в плане что пробовали наркотик хоть раз в жизни, в 2000х во времена казаниипа это было очень модно, а там как раз этот возраст тогда молодой тусил, кто уже 90х у меня из знакомых мало кто пробовал наркотик, по пальцам можно пересчитать. Кто старше 90х все абсолютно пробовали таблетки. Как-то так
Allka- skakalka• 09 июня 2024
Ответ дляEmm11117
Они росли в 90-х, улица ,компашки и т.д.
Тоже замечала ,много грубиянов 80-90 гг
Ответ дляT_Sp
Так, помітила саме це, правда, не повʼязувала якось це з достатком. Тому після моїх 35-36 стала свідомо обирати чоловіків молодших років на 5-8. Зараз мій чоловік як раз 88-го року - гнучкий, договороздатний,, вміє розмовляти і чути опонента. Мені з ним дуже комфортно
От, ви мене зрозуміли. Я зустрічалась з чоловіком 86 року, ледь витримала цю ментальність, і вони в більшості такі, для мене це жорстко, потім був 88 то це небо і земля. Мої ровесники мене ніколи не ображали, а цей 86 міг доволі грубо розмовляти в конфліктах, і бачу по іншим парам то часто аб´юз, якесь насилля. Є старша сестра 81 року, то вона теж токс і їй нормально, а інша кузина більш м´яка 84го то в неї все життя проблеми з чоловіками, і таких багато(
Але це я щось недавно так надумалась
Ответ дляEmm11117
Але це я щось недавно так надумалась
Мене ніколи чоловіки не ображали, ну і зовсім токс був хіба один, но там скоріше із сімʼї проблеми були, але от той фоновий «шовінізм головного мозку» і «жінка повинна» хоч трохи, але був присутній. Зараз в мої 40 я просто милуюсь чоловіками, яким по 28-34: ніяких упереджень, ніякої патріархальної картинки світу в голові
Ответ дляT_Sp
Сучасна молодь взагалі чудова, ті які до 30 то взагалі.
Ответ дляT_Sp
Ще помітила що, мабуть через велику купу травм, те покоління хоч і рахує ’жінка винна’, але їм подобаються всякі погані дівчата, стерви, жорстокі маніпуляторши..
ole4kakissa• 09 июня 2024
Ответ дляВеккy
Бред
Сейчас все хамят всем.
Не мешайте автору вести внутренний диалог
Nil admirari• 09 июня 2024
Ответ дляEmm11117
Але це я щось недавно так надумалась
По декількох людях робити висновки про всіх - це сильно