ХикориДикори• 09 июня 2024
Колір лака для педикюру
В які кольори фарбуєте нігті на ногах цього літа?
Я щось не можу обрати.
В мене взуття чорного і білого кольору, тобто нейтрального до різних кольорів.
Минулого літа фарбувала в яскраві кольори, а зараз щось не хочеться.
Я щось не можу обрати.
ХикориДикори
• 09 июня 2024
Ответ дляНаездница
хотіла б я зараз теж кольором лаку на ногах перейматись 😁🙈
зазвичай фарбую або червоний, або якійсь нюдовий рожевий, або темно фіолетовий/бордовий типу майже чорний. інші кольори не подобаються на ногах
Мені психолог дала завдання привести себе в порядок і я на всій розсуд повинна зробити 3 речі. Я вибрала нову стрижку і педікюр та пообіцяла зробити маску для обличчя. Я вже рік на антидепресантах і от намагаюся з них злізти різними способами.
Наездница• 10 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Ви молодець ❤️
насправді я теж в стані депресії. тому і написала так недолуго. вибачте