Флюорография гуся• 09 июня 2024
Покажіть свої оправи, що не натирають червоні плями на носі або навчіть вибирати
Цікавлять окуляри для зору, вже три оправи - і всі не зручні, на що звертати увагу? Дуже натирають на носі червоні сліди
Кукарачка• 09 июня 2024
Не беру металлические оправы с лапками этими металлическими на переносице. Всегда только пластиковые. Но может у вас немного неправильная форма носа, травма например была и стандартные вам натираю и давят
Великий сатирик• 09 июня 2024
У меня капилляры слабые, от любых очков следы остаются. Оправы выбираю лёгкие, стекла тонкие. Предпочитаю металлические оправы, там можно наноснички подогнуть так, чтобы минимально давили и было комфортно.
Трохи злякана• 09 июня 2024
У меня всегда тяжёлые стекла поэтому все оправы металлические с ’лапками’ всегда красные следы и потеет под ними.
На лето взяла такие пластиковые и без лапок.
Дюагональ• 09 июня 2024
Мне нравятся пластиковые оправы. Но мне они не идут. Хотя солнечные пришлось сделать с диоптриями и в пластике. Очень удобно. Хотя и не супер красиво....
А так у меня оправы металлические, полуободковые стараюсь брать. Но линзы с большими диоптриями, потому все равно вес имеют. У меня красных следов нет, но просто уже под наносниками образовались вмятинки,,и какие очки не возьми - результат один. Живу как есть.
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляТрохи злякана
А чому завжди важкі? Зараз же можна і на великі діоптрії купити потоншені скельця, просто дорожче буде ніж важкі звичайні
Киця-бриця• 09 июня 2024
Ответ дляТрохи злякана
У меня тоже похожая оправа. Линзы тяжелые из-за диоптрий и поэтому их даже не берутся вставлять в металическую оправу. Следов нет. Есть еще силиконовые упоры, которые наклеиваются на оправу, чтоб не скользила и не давила. На розетке видела
Киця-бриця• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
’Звичайні’ лінзи мої по 900 грн. Не найдешевші, але це немало, я вважаю. Пропонували в оптиці по 3000 за шт, дорого все разом виходить
Я таке знаю• 09 июня 2024
Моїй дочці в оптиці дали нові лапки з м´якого силікону. Вони зазвичай їх продають і є різні розміри і форми. Каже, що їй тепер зручніше.
Завтра не пью• 09 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Які у вас діоптрії, якщо не секрет? Не пробували тонке скло замовляти?
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Дорожче, звичайно, але ж це набагато зручніше, в мене дохід невисокий, але окуляри це важливий компонент, та й можна вибрати потоншені не супер пупер а середньої ланки, ось типу як на фото. В мене не ця оправа але ці лінзи, то при - 8 окуляри набагато легші ніж з звичайними лінзами, порівнювала в оптиці.
Ще в мене астигматизм крім міопії то і на це є потоншені лінзи
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Забула фото почепити
Завтра не пью• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
Забула фото почепити
В мене такі ж діоптрії. Підкажіть, будь-ласка, а оце скло потоншене, наскільки тонше за звичайне? Десь у двічи? І очі не такі маленькі здаються, як із звичайним склом -8?
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Нема з чим порівнювати, є лише з звичайним склом на -3 окуляри, то в моїх на -8 лінзи ніби на третину точно тонші.Лише зважити можу) 25 грам
Але однозначно і ніс не натирають, і не сповзають від ваги, і не важко носити.
Очі так, краще виглядають, бо скло тонше
Завтра не пью• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
Не підкажете, скільки коштує таке скло, як у вас?
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Восени окуляри в цілому на -8 і з астигматизмом біля 1 коштували трохи менше 1600.На промі купа оптик що виготовляють на замовлення чи в гуглі магазини оптик що виготовляють на замовлення, можете там дізнатися актуальні ціни, не обов´язково ж зразу замовляти.Ще більш тонкі лінзи тоді пропонували по + 140 грн на кожне око
Завтра не пью• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
1600 це за 2 скла?
Дюагональ• 09 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Я очки ношу большую часть жизни) поэтому про толщину линз мне можно не рассказывать))) диоптрии у меня -4 и -5. Я и так ставлю Никон с утоньшением 1,6, они стоят 1500 за одну линзу. Есть ещё большее утоньшение 1,67, цена 2600 за линзу. Так что это не всем по карману.
Дюагональ• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
Это у вас линзы изюм-оптик что-ли?) я бы не рискнула на свои глаза такое надеть.
Форс мажор• 09 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Київлінза виготовляла, а самі лінзи корейські.Мені норм, бачу добре і зір не погіршується
Завтра не пью• 09 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Дякую вам за відповідь. В мене -8, більше 20 років користуюся контактними лінзами, але зараз хочу окуляри зробити. Ви часом не знаєте, потоншення 1,74 в Україні можливо замовити? І порадьте, будь-ласка, гарну оптику
Трохи злякана• 09 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
Я так и покупаю. Все равно тяжёлые и красные следы.