Напланетянка• 09 июня 2024

Який бізнес відкрити в районному центрі?

8 тис населення+поряд багато сел великих,дорога на область проходить через районний центр!Порадьте,прошу!
Муркошечка• 09 июня 2024
Аптеку
Качка в тапцях• 09 июня 2024
Магазин з насінням, добривами, кормами для тварин
Воздух в банке• 09 июня 2024
Пиво и сидр на разлив.
Зоркая Зорро• 09 июня 2024
А що ви до цього робили? Які взагалі є ідеї?
Дівчина Бобула• 09 июня 2024
Пекарня
ОливьЕЖечка• 09 июня 2024
Кав´ярня, піццерія, ресторан, манікюрний кабінет, масажний кабінет, салон краси, магазин білизни, одягу, взуття, іграшок. Та ідей вагон
Брюнетка в Мармеладе• 09 июня 2024
Секс-шоп, ветеринарная аптека, магазин с вейпами и кальянами, кофейня с инстазоной.
Svitlo_• 09 июня 2024
живу в такому населеному пункті.
Скажу що в нас вистрелило в останній час - кафе з вуличною їжею без алкогольних напоїв. Все інше або існує давно, або швидко закрилось.
Воздух в банке• 09 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Идей как бы да. Но, думаю, что автору ещё хотелось бы зарабатывать что то.
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я думаю давно вже є і не один.
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляМуркошечка
Аптеку
В моєму районному центрі такого розміру їх більше 20.
Дружная семейка• 09 июня 2024
Открывать то что вы умеете делать , а не то что идет у соседа
Качка в тапцях• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Я думаю давно вже є і не один.
Їх мало не буває)
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Їх мало не буває)
Автор зможе перетягнути на себе клієнтів?
Качка в тапцях• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
А всіх не треба. Сарафанне радіо працює)
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Автор буде інше насіння чим у всіх продавати? Чи ціна вдвічі менша? Якщо інше - де брати буде? Якщо ціна менша - скільки тоді вона заробить?
Ms. Iphone• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
живу в такому населеному пункті.
Так, в нашому ще там же шаурма є
Качка в тапцях• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
У вас дивна логіка. Можна подумати у кожному продуктовому продають зовсім інше молоко, в магазинах одягу унікальні єдині в своєму роді речі
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Саме тому велика частина продуктових магазинів закривається, бо не витримують конкуренції.
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Щоб працювало сарафанне радіо - там повинна бути причина - чому це радіо запуститься
Качка в тапцях• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Не скрізь, і не всі. Деякі ростуть як гриби після дощу. Але яка різниця. Хай автор втілює лише вашу ідею, все решта пил
Svitlo_• 09 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Автор немає їдеї. Вона питає пораду. То я раджу з того, що бачу, бо живу в такому насселенному пункті. А ви в якому живете?