всегдаДаДа• 09 июня 2024
Вчора був мій перший оргазм
Мені 36, двоє дітей.
Було 3 партнера всього. З чоловіком 11 років разом і от вчора сталося.
Цікаво, чого воно так?! Не знаю чи разова акція, але я вже і несподівалась. Все думала що воно таке. Он воно шо...
Полонянка SexShop-а!• 09 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Жаль вас...36 лет...я думала вам 16 с названия темы
До чего же тут распуста..
Небоброїдка• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Місіонерська поза, не пам´ятаю про що думала.
Сподобалось, крале ніж без нічого однозначно
а ви жодного разу не мастурбували?
а еротичні фільми не викликали оргазму у юному віці?
ЯяяКакаджамбо• 09 июня 2024
Автор вы уверенны что был оргазм? Если он вас не впечатлил, то мышцы слабые могут быть. Пробуйте маструбировать, купите вакуумный для клитора- это нечто! Мужчина это хорошо, но если не получается с ним вы сами себя порадуете отлично
Шопингмонстр• 09 июня 2024
Ваш чоловік робив щось незвичне? Чи це був не він?)
Я десь в 24 вперше відчула з чоловіком, ми були разом вже 5 років, тому так, буває. Зате після першого оргазму вже як по маслу. Не завжди, але коли збудження вистачає - є оргазм.
Столічна штучка• 09 июня 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Все пишут о мастурбации
Но с ней оргазм как чихнуть
А вот с мужчиной. . ..другое дело
Но с ней оргазм как чихнуть
А вот с мужчиной. . ..другое дело
Ну это хоть может помочь понять, как нравится, что в дальнейшем направлять мужчину
Я не тону• 09 июня 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Себя пожалейте
А меня то чего? Я не выскакивала замуж за людей которые вообще со мной не совместимы)
Бешене сарі• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
От тому я і створила тему. Цікаво завжди було чи є такі ще
В мене в 30 був перший
Я не тону• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
До чего же тут распуста..
Яка розпуста? Ви про що?
Столічна штучка• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Автор, с мужем секс не обсуждаете, про отсутствие оргазма он не в курсе, в миссионерской позе. Почему все так печально?
Шопингмонстр• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ні
Ну то як ви хотіли, щоб чоловік вас задовільнив, якщо ви сама не вмієте?
Небоброїдка• 09 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
В мене в 30 був перший
а до цього не було мастурбації?
Поросенка• 09 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
А он вообще этот оргазм был первый ? Вы не мастурбировали никогда или от куни не кончали ? Я только такими способами и достигаю оргазма , от секса ни разу … вернее было когда я терлась сверху , но оно такое .. Как чтобы огонь раздобыть когда палки трешь , трудно , самой то легче
Я думала одна такая...
ХвилювАллочка• 09 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
те саме думала... де авторку виховували, ну ладно чоловік такий, а сама собі, нє?
ХвилювАллочка• 09 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
у вас все попереду) від секса оргазм більш глибокий по відчуттях
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Что-то я теперь тоже не уверена что у автора был оргазм
Капитошечка• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ніколи ее говорили навіть на цю тему
Просто тикав у вас?(((
Ванна Тазиковна• 09 июня 2024
Прочитала. Сумно, чесно кажучи.
Не думала, що в наш час можуть бути такі погляди на сексуальні відносини чоловіка і жінки.
Секс. - одна за найбільш класних речей в житті (але це за умови, що ви знайшли свого партнера)
всегдаДаДа
• 09 июня 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А що таке вакуумний для клітора? Можна детальніше? Навчіть нас
Сливочная пенка• 09 июня 2024
Автор , женский организм странная штука (ну мой так точно) через 25 лет я начала вдруг получать оргазм от анала , со стимуляцией клитора но все же
Один раз был сквирт (сама с собой но я повторить это больше не могу ) Один раз вагинальный вообще без стимуляции клитора
Пару раз оргазм во сне
Я не могу разгадать как добивался того сквирта или вагинального намеренно
Пару раз оргазм во сне
Капитошечка• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Купіть просто. Самі навчитесь)
всегдаДаДа
• 09 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Не знаю. Правда, я не знаю звідки ці комплекси
Летала_НаМетле• 09 июня 2024
Та шо там оргазм. Я когда первый раз сквиртанула, то неделю за свой счет взяла и бухала.
Майданщица• 09 июня 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Все пишут о мастурбации
Но с ней оргазм как чихнуть
А вот с мужчиной. . ..другое дело
Но с ней оргазм как чихнуть
А вот с мужчиной. . ..другое дело
Совершенно верно.
Столічна штучка• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Муж тоже такой же зажатый?
буреЛОМКА• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Нормально, не те щоб вау.
Щось незвичне
у вас точно был оргазм?
всегдаДаДа
• 09 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Муж тоже такой же зажатый?
Так, він не сильний сексуальний партнер.
Попередній партнер був сильніший. Я його хотіла, аж трусилась. Але оргазму з ним не було
всегдаДаДа
• 09 июня 2024
Ответ длябуреЛОМКА
у вас точно был оргазм?
Я після відповідей в темі вже теж сумніваюсь))
Було добре, приливи і тремтіння. Виділення після акту теж