Вбигудях• 09 июня 2024
Будинок мрії і реальність. Що обрати?
Мені 36 років , середньостатистична сімя , живемо в квартирі .
Маємо сьогодні прийняти рішення .
Я завжди мріяла про будинок і ось настав момент, коли це може стати реальністю.
Є в продажу будинок, 70% готовності , шикарне розположення , рівна велика земля. Але будинок не хай-тек , а йому 30 років .
Чоловік каже що потрібно купувати , що він зробить гарно і ремонт дизайнерський і на вулиці ландшафтний дизайн .
А я не можу змиритися , що якщо ми ввяжемся в це, то будинка мрії у мене ніколи не буде вже . Фото 1-3 - це те що я хотіла б .
А фото 4 - це майже те що ми отримаємо .
Чи я придираюся ? Чоловіка вже починає сіпати від мене
Маємо сьогодні прийняти рішення .
Результат:
вже голосів:
93 (58.86%)
Вкладати в цей будинок
65 (41.14%)
Чекати до будинку мрії
Голубка миру• 09 июня 2024
Берете несколько лимонов иностранной валюты и начинаете строить свое шато в лесах зелёных. И не надо страдать или типаться.
Мрії у вирії• 09 июня 2024
Вы ж пишите что вам не готовый еще
А на фото показываете уже с отделкой полностью
Может его можно сразу не делать таким «розовым»
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляСтервочка
Варіант - не вкладати гроші в Україні
Чого ? Зараз купу всього будується
Стервочка• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Чого ? Зараз купу всього будується
Бо економіка вмерла давно
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляГолубка миру
Поки фінанси не дозволяють
Аль де Барановна• 09 июня 2024
Ні не вкладалаб у будинок якому вже 30 років. Краще щось скромніше але нове
Аль де Барановна• 09 июня 2024
У моїх батьків будинку 20 років і то там не такі рівні стіни як у новобудовах, електрика зовсім зараз по іншому робиться. Потратите всі гроші на ті переробки
Красота неземная• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Поки фінанси не дозволяють
А финансы позволяют вам купить такой дом о котором вы местаете?
Вам телефонограмма• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Нє, ну я ще та вредіна
я так розумію, що ви не розумієте, що будинок вашої мрії ви не потягнете
Голубка миру• 09 июня 2024
Ответ дляКрасота неземная
Нет, конечно) Ещё страдать приходится.
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Вы ж пишите что вам не готовый еще
Ну можно его сделать серым и под камушки , но он не будет как на фото 1
Карма хамелеона• 09 июня 2024
Ответ дляГороховаЯ
Дом с солнечными панелями это уже +
Чим ви читаєте, люди? Це просто фото для прикладу , це не той її будинок
Пульт от линолеума• 09 июня 2024
Ну ... Середньо-статистична сім´я навряд чи стягне будиночок. А Ви розумієте об´єм витрат на будинок та догляд за ним та територією?
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, просто цікаво, що особисто ви робите для будинку мрії?
Працюю
Иванка Бур• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Чого ? Зараз купу всього будується
У меня почти такой как на последнем фото,только в 2 р больше.Ничего ужасного в нем нет.Ваш муж прав.Берите!Делайте только теплые полы и твердотоп котел,камин или печь.По свету разберетесь,тоже можно автономно когда нет .
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляPrervana
Но конечно интересно, когда вы намечтаете на такой дом как на первом фото... Под ключ с начинкой он тысяч на 450 затянет)..
Может лучше микродачку здесь и сейчас?
Больно такое читать , но вы правы .
Вбигудях
• 09 июня 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Так , приходили з прорабом , він озвучив нам приблизну ціну ремонту від і до
БезникаяЯ• 09 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Кофе с корицей пьет по четвергам)
90x60x90• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Працюю
Кума похожее ваше « мрия « 600 обошелся и сейчас за все будете платить x2
И обслуживание дома ваше мечты 1500 евро плюс
Иванка Бур• 09 июня 2024
Ответ дляВбигудях
вы молодцы.в 36 лет хорошо стоите на ногах.все у вас получится