Я тут с краю постою• 09 июня 2024
Чим вивести білокрилку з капусти
Довбана білокрилка ні від чого не дохне! Я ще такого не бачила
Кущі капусти тупо білі, коли ногою зачеплю наче сніг. Просто в шоці)
Чим виводили?
Мэри Попкинс• 09 июня 2024
Її треба декілька разів травити. Навіть через день, або через 3 дня хоча б.
Актара, тепекки, актофіт, енжіо....
Бавовнятий Пупс• 09 июня 2024
Борьба с белокрылкой длительная (4 недели). Желательно два раза обработать за месяц.
Анонім Перший• 09 июня 2024
Бачила вирощують під білим агроволокном. Постійно накрите. Відкрили, полили і закрили. Аж до копання