ТЦК в Черновцах "мобилизировал" 21-летнего парня.
Об этом сообщает его адвокат в Инстаграме.
По словам юриста, его забрали и отвезли "в багажнике" в городской военкомат. Там давать объяснения отказались, и сейчас неясно где он находится. Попытки найти парня в ближайших "учебках" успехом не увенчались.
По словам адвоката, в ТЦК с ней обращаются грубо и хамят. В комментариях ей пишут, что в этом военкомате практикуются избиения и жестокое обращение.
Напомним, возраст для мобилизации в Украине стартует с 25 лет.
Больше информации на портале Антикор:
Бедненький(
Больше информации на портале Антикор:
Бедненький(
Nature is a miracle• 10 июня 2024
Нікому нічого не бажаю, але племіннику колеги вручили червону повістку не дивлячись на 24 роки.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляira--m
Минулого тижня ввечері однокласник сина (17 років) пішов в магазин, ТЦК зупинили і спитали чи є йому 18 років. Хлопець показав дію, бо не повірили.
От мені цікаво, а якщо і є 18? Що далі? Яка справа у тцк до 18-річних?
Для адептів матрьошка-ІПСО, це все сталося в Києві, в Оболонському районі.
А якщо є 18, примусять підписати добровольця, і незабаром додому повернуть.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляksena555
Кожному, хто кричить Іпсо( панікьорша) бажаю, щоб на місці того хлопця був саме ваш син або чоловік. От тоді гарно заспіваєте.
Жаль, що, навіть, страшна війна не навчила людей людяності, співчуття, об´єднаності.
Приєднуюсь!
Не подобається їм, ти ба. Прагнуть рота усім заткнути, як в 38 році, і очі заліпити.
Та щаз. Фіг вгадали!
Mystery -ing• 10 июня 2024
Ответ дляГрамотный советчик
В кожному ТЦК є люди котрі кажуть підпиши тут і тут
Як тільки є підписи то це все - юрист не допоможе.
Так и есть. Думаешь что все знаешь и т.д. , а попадаешь туда- там совершенно другая психологическая атмосфера. Никто тебе подсказывать что правильно или нет не будет. Есть план, приказ- его выполняют. При чем приказ расценивают выше- чем Законы и Конституцию.
Natal_ka91• 10 июня 2024
Ответ дляksena555
Навіщо? Можна ж інших посилати в ’трусіках’
Mystery -ing• 10 июня 2024
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Кто с этим не сталкивался - не поймут.
МаргариткаW• 10 июня 2024
Ответ дляАnika Ozarian
Ви наче живете в світі з рожевими поні, зараз всі вже бояться ТЦК, бо гребуть любих, навіть непридатних, запихують у буси та і все, була людина - нема людини, повне беззаконня і нажаль в нашій країні, повний сором та ганьба. А потім ми дивуємося, чому більшість чоловіків не хоче захищати, а тікає, бо з таким відношенням тільки тікати хочеться
похитят в бус, а потом избивают и держат в подвале, пока ’добровольно’ контракт не подпишет.
МаргариткаW• 10 июня 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Це нормально викрадати людей посерд дня і піддавати побоям? В якому психічному стані вони прибувають на фронт? Про викрадення людей тцк вже знають і закордоном. Мій знайомий грек на днях розповідав, що в них в новинах про це розповідали. Це просто жах і дуже соромно, що все до такого дійшло.
это называется демократия, если вдруг кто не знал.
крАвавый диктатор Янык нервно курит в сторонке
Ооо, в Чернівцях взагалі треш з мобілізацією, місто оточене блокпостами, і навіть в самому місті, тому це зовсім не дивує. Такі випадки там непоодинокі, всі добровольці в результаті, людей забирають прямо з дому, з вулиці в бусік і ввечері вже десь під Львовом на розподіленні, рідним приходиться шукати людину, бо ще й телефони відключають. Отак є людина і нема, шукай де хочеш. Демократія, як і конституція на паузі, що тут ще кажеш…