Усатая полосатая• 10 июня 2024
Просто трішки пожалітися...
Придбали старенький будиночок в селі зразу за містом.
Місце гарне. Думали будемо використовувати як дачу.
Я зовсім байдужа до тих клопотів, то було більше бажання чоловіка, щоб виїхати шашлик пожарити. Я відразу попередила, щоб на мене не розраховував в плані городів/садів, бо мою хвору спину і мені навіть в квартирі важко прибирати, приходить іноді жінка генералить.
Хай все буде в траві, маємо тример і газонокосарку - будемо скошувати ту траву з бур"янами і буде гарне зелене подвір"я.
Туди почали їздити батьки, їм то копошіння за радість.
Свекруха розвела город, ну то як то кажуть - на здоров"я, займайся, як то тобі в радість.
На вихідних приїздили туди, хотіли пожарити шашлик і відпочити.
Замість двору я побачила контейнерний майданчик для великогабаритного сміття.
З одної сторони двору свекр розвів звалище з купи хламу, який мабудь перетаскав з усіх смітників навколо (а раптом знадобиться).
Іншу частину двору свекруха заставила відрами/відерцями і відрищами з якоюсь страшенно смердючою фігнею, якою начебто буде підживлювати рослини (щось по типу трави і недоїдків в неї там перегниває - магазинне добриво то для слабакаків!).
І посередині цього смердючого безладу сиротливо стоїть нещасна альтанка і невеличкий мангальчик. Подивишся вліво - звалище свекра, подивишся вправо - болото свекрухи. Прямо вхід у хату, і тільки позаду дві вишеньки ще видніються і трішки тішать око.
З однієї сторони батьки зайняті і при ділі, з іншого ця купа сміття у дворі гарного настрою не додає.
Замріяна• 10 июня 2024
мабуть не все так погано, якщо озвучити батькам ваші думки і вони це швидко виправлять
Чорнобаївка• 10 июня 2024
Ну, свекри хазяйнують як їм зручно. Ви ж самі на це добро дали.
Чи мали до приїзда барині все трояндами засадити і павлінів дресированих випустити?
Чай не пью, только кофе• 10 июня 2024
Скажіть свекру, щоб вивіз сміття, або ви самі вивезете. Свекрусі виділіть чіткі межі під город і все, що з ним зв´язане.
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ні, обов´язково гнидники розводити.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Та хай хазяйнують на здоров’я, я не проти. і навпаки радію що люди живуть на природі, а не в квартирі сидять.
Ми просто не думали, що перетворять подвір’я на смітник.
Батько кричить, що то все треба і в хазяйстві знадобиться.
Мольфарочка• 10 июня 2024
Так а на що жалієтесь? Ви не хотіли займатись городами/садами, то вас і не змушує ніхто. Що не так-то? Все ж як ви хотіли.
Не зви чайна• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
ну то хай додому до себе те забере, скажіть що вам це не потрібно, ви там басейн поставити хочете
Не зви чайна• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
я думаю, що батьки розпоряджаються будинком і подвір´ям як своїм...хоча це будинок автора і її чоловіка
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Автор хотіла зелене гарне подвір´я. А не смітник.
НетЕщеНаверное• 10 июня 2024
Автор, скажите, чтобы убрали туда, где этого не видно будет. Всякое г..но в тех ведрах может спокойно жить на огороде, хлам - за хату. Обычно так и делают - двор отдельно, хозтерритория - отдельно. Даже на небольшом участке можно разделение сделать.
Не зви чайна• 10 июня 2024
Автор я розумію до чого ви) в мене в батьківській квартирі моя 1 кімната, там мої меблі, які купувала я, речі, які мені потрібні, але в своїй квартирі немає місця. І я розгребла шафу, щоб привести з дому дещо, приїжджаю, а моя кімната вже завплена маминим непотрібом...і вся моя шафа...При тому що в неї є ще гараж, кладовка, балкон і ще 1 кімната окрім спальні... Кажу що так не піде, розгрібай назад це все... Я можу і заночувати там, і дитина там живе, коли на вихідний до бабусі їде..
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Батько каже, що все потрібно.
Мати перекопала геть все подвір’я. Каже, щоб земля не гуляла.
просто щоб було гарно і чисто вона не розуміє, як це земля пуста з травичкою -)
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Я хотіла травичку, альтанку і гойдалку.
А отримала захаращене подвір’я. Гойдалку через звалище ставити нікуди.
Мольфарочка• 10 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Мало хто і що хоче. Або робиш сама як тобі подобається, або мовчки спостерігаєш як роблять інші як їм подобається. Керувати чужими руками, таких розумних не треба.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так, ви мене зрозуміли.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Там не портрібно було нічого робити. Живіть собі і радійте.
Двір був зеленою травою застелений + невеличкий садок з десятка дерев.
Вони просто перетворили двір на смітник.
Мольфарочка• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я хотіла травичку, альтанку і гойдалку.
То виженіть батьків з подвірʼя і займіться благоустроєм самі. Це єдиний реальний варіант. Ви ж розумієте, що ваше «хотіла» всім оточуючим пофіг? В них своє бачення, що і як має бути.
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Мамо, це ви?
Мольфарочка• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ви дивна. Хто вам дав впевненість, що оточуючі мають робити так, як вам хочеться. Вони ж не ляльки виконувати ваші команди. Вам не потрібно, а їм потрібно. Не подобається - не треба було пускати їх туди.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Ні, цього ніколи не буде. Я їх люблю, вони чудові люди, але ця тяга збирати мотлох мене просто пригнічує.
Вони там живуть і радіють, в квартирі просто чахнуть від того, що закриті в чотирьох стінах. А тут і болячки попроходили, ні тиску, ні спини не болять.
Просто я трішки в шоці була від побаченого.
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Яка ви токсична.
Мольфарочка• 10 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Мамо, це ви?
Та ні, просто дивно виглядає оце навʼязування оточуючим, хто і що має робити. Свекри що, в наймах садівниками там? Роблять, що вважають за потрібне, до речі своїми руками, а не чужими, ще й на спини не жаліються)))
Мольфарочка• 10 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Яка ви токсична.
Токсична автор. Шкода свекрів, дочекались дяки на старості років.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Супер, я купила будинок, сплачую комуналку, затарюю батькам холодильник, щей токсична виявляюсь. Дивна у вас логіка
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2024
Зазвичай хата в селі - це купа землі, а не як у містах по 2-4 сотки. Скажіть, точніше, дуже наполегливо попросіть то все робити за хатою, на вгороді, ще десь
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Ви не тільки токсична, а ще й маніпулятор.
Усатая полосатая
• 10 июня 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Там як би не зовсім село, а приватний сектр відразу за містом. У нас ділянка 6 соток, те сміття просто нема де приткнути.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А, поки дочитала до кінця, вже і забула, що було з початку.
Тоді так, хлам це проблема
ЗабежАЛОЧКА• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Тобто, якщо до вас приїдуть батьки, засруть вам подвір´я так, що неможливо пройти -то ви будете їм дуже вдячні?