Усатая полосатая• 10 июня 2024

Просто трішки пожалітися...

Придбали старенький будиночок в селі зразу за містом.
Місце гарне. Думали будемо використовувати як дачу.
Я зовсім байдужа до тих клопотів, то було більше бажання чоловіка, щоб виїхати шашлик пожарити. Я відразу попередила, щоб на мене не розраховував в плані городів/садів, бо мою хвору спину і мені навіть в квартирі важко прибирати, приходить іноді жінка генералить.
Хай все буде в траві, маємо тример і газонокосарку - будемо скошувати ту траву з бур"янами і буде гарне зелене подвір"я.
Туди почали їздити батьки, їм то копошіння за радість.
Свекруха розвела город, ну то як то кажуть - на здоров"я, займайся, як то тобі в радість.
На вихідних приїздили туди, хотіли пожарити шашлик і відпочити.
Замість двору я побачила контейнерний майданчик для великогабаритного сміття.
З одної сторони двору свекр розвів звалище з купи хламу, який мабудь перетаскав з усіх смітників навколо (а раптом знадобиться).
Іншу частину двору свекруха заставила відрами/відерцями і відрищами з якоюсь страшенно смердючою фігнею, якою начебто буде підживлювати рослини (щось по типу трави і недоїдків в неї там перегниває - магазинне добриво то для слабакаків!).
І посередині цього смердючого безладу сиротливо стоїть нещасна альтанка і невеличкий мангальчик. Подивишся вліво - звалище свекра, подивишся вправо - болото свекрухи. Прямо вхід у хату, і тільки позаду дві вишеньки ще видніються і трішки тішать око.
З однієї сторони батьки зайняті і при ділі, з іншого ця купа сміття у дворі гарного настрою не додає.
Боневтікла• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я хотіла травичку, альтанку і гойдалку.
А отримала захаращене подвір’я. Гойдалку через звалище ставити нікуди.
Попробуйте поставить ограждение для своих нужд и скажите что это зона отдыха
Боневтікла• 10 июня 2024
До занадто то не здраво
Чай не пью, только кофе• 10 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Батько каже, що все потрібно.
Мати перекопала геть все подвір’я. Каже, щоб земля не гуляла.
просто щоб було гарно і чисто вона не розуміє, як це земля пуста з травичкою -)
Все, що потрібно, хай везе собі додому. Мамі сказати ротом, що вас таке не влаштовує. Мета купівлі дачі була інша. Ви хазяйка, чи так - в гості зайшла?!
Чай не пью, только кофе• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Та ні, просто дивно виглядає оце навʼязування оточуючим, хто і що має робити. Свекри що, в наймах садівниками там? Роблять, що вважають за потрібне, до речі своїми руками, а не чужими, ще й на спини не жаліються)))
Що значить, роблять, що вважають за потрібне? З якого дива? Хто їм дозволяв робити це? Концепція дачі озвучена: газон, гойдалка, альтанка, шашлики, відпочинок.