Shokolad55• 10 июня 2024

За та проти, досвід кератинового випрямлення?

Ваш досвід кератинового випрямлення волосся, цікаво почути думку. На що звертати увагу при пошуку майстра. Чи безпечна процедура та які особливості у догляді, скільки тримається ефект, яка вартість? Короче цікавить усе))
Не придумала ник• 10 июня 2024
За - красиво одразу після процедури
Проти - *опа волоссю в довгостроковій перспективі

Ируся-пуся• 10 июня 2024
Не мой опыт. По отзывам волосы выдерживают только здоровые, а ослабленным плохо от кератина. Он еше бывает быстро вымывается и отросшие новые волосы контрастируют с кератиновыми. Я себе не стала делать, опасаюсь
Бу-ді-бу• 10 июня 2024
я в восторге была
отличная процедура, волосы гладкие, красиво, ничего делать не нужно, высушила и пошла красивая
florak• 10 июня 2024
Дано: дуже густе волосся (як на три зачіски), жорстке, неслухняне. В моєму випадку кератин це спасіння! Трималось десь 7-8 місяців, ефект прям вау! Особливості догляду: безсульфатний шампунь та масочка Майстра знайшла за рекомендаціями в Києві, зараз за кордоном, дуже не вистачає гарного майстра поряд, робила би на постійній основі!
anonimka_911• 10 июня 2024
Ответ дляНе придумала ник
За - красиво одразу після процедури
Не було ніякої опи, робила 10 років підряд, навіть 3 рази сама собі,бо за кордоном не хотіла робити у криворучок. Гарно тримається на пухнастому пористому густому волоссі. Для блондинок з рідким волоссям не підходить.
florak• 10 июня 2024
Ответ дляanonimka_911
Ось тут погоджуюсь на всі 100%, для пухнастого пористого волосся - це просто необхідна процедура, теж робила багато років, волосся в дуже гарному стані
Анна-6444• 10 июня 2024
Роблю 5 років.Волосся-супер.Фарбована блондинка.Коли відростає,то немає великого контрасту.
автор Shokolad55 • 10 июня 2024
Ответ дляflorak
Підкажіть майстра дівчаатаа🙏
Marinamariana• 10 июня 2024
Ответ дляflorak
А накручивать на плойку их можно потом ?

florak• 10 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Не пробовала, я наоборот хотела идеально ровные, вьются они у меня от природы
florak• 10 июня 2024
Ответ дляShokolad55
Підкажіть майстра дівчаатаа🙏
Пожалуйста, два мастера, у которых я делала и которых могу на 200% рекомендовать, выбирайте к кому вам удобнее ехать:
1. @chopi_hair
2. @iryna.rybachuk