Я така бойова• 10 июня 2024

Біфрен Плюс, хто приймав?

Цікавить хто приймав чи був від нього результат заспокійливий???
тянитолкайка• 10 июня 2024
Біфрен шкідливі ліки, які мають ефект звикання. Фуфломіцин, який нічого не заспокоює
Мотористка• 10 июня 2024
Приймаю Біфрен іноді, тільки на ніч . Допомагає міцніше і довше спати. З ним прокидаюся не в 4-5, а 6-7 ранку.
Маму мою вивів з тривожного стану.
Біфрен плюс не пробувала і не планую . Задоволена цим.
автор Я така бойова • 10 июня 2024
Ответ длятянитолкайка
Це не Біфрен, а біфрен плюс!
Личко Невеличке• 10 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
Це не Біфрен, а біфрен плюс!
це той самий біфрен + віт В+ вітС
Задираю носа• 10 июня 2024
Принимала бифрен, вытерпела только неделю, была диарея, кроме этого эффекта не заметила. Назначили при срк
Ms. Скромность• 11 июня 2024
Есть дешёвый аналог - Аминалон. Лично меня немного бодрит, было легче переносить работу на заводе
автор Я така бойова • 11 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
це той самий біфрен + віт В+ вітС
Це дієтична добавка, не лікарський засіб як просто Біфрен від якого провали пам’яті можуть бути.
Личко Невеличке• 11 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
Які провали?
Спочатку почитайте склад і порівняйте
автор Я така бойова • 11 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Які провали?
Спочатку почитайте склад і порівняйте
Біфрен має фенібут, а біфрен плюс має гамма кислоту і вітаміни . В чому вони однакові?
автор Я така бойова • 11 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Які провали?
Спочатку почитайте склад і порівняйте
Психолог говорила, якщо пити і кинути не допити, то є провали потім, і так це є таке після нього навіть пам’ять гірше стала.