Белая котичка• 10 июня 2024

Чому може бути підвищене згортання крові?

Здавала аналізи, по крові не в нормі два показники: низький гемоглобін і трохи підвищене згортання крові. Лікар сказала, що це не критично. Чому цей показник може стати вище норми?
Просто красавица• 10 июня 2024
Мало води п´єте. Спадкове
автор Белая котичка • 10 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Мало води п´єте. Спадкове
Раніше не було такого. Колись холестерин низьким був тільки
Примарочка• 10 июня 2024
Вам лікар сказав що не критично, а Ви шукаєте того, хто б сказав щось погане.
Примарочка• 10 июня 2024
Спробуйте перездати аналіз через деякий час
автор Белая котичка • 10 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Я роздумую над причиною, а не хочу почути щось погане
Дівка в намисті• 10 июня 2024
Який саме показник ? І який гемоглобін ? Можливо в цьому причина.
автор Белая котичка • 10 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дівка в намисті• 10 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
фото
Все там нормально зі згортанням. А фібрин і фібриноген може бути підвищеним при мінімальному запаленні . І покажіть де там гемоглобін....це ж біохімія
автор Белая котичка • 10 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Гемоглобіну нема на фото, там 107, здається, було.

Дякую. Я справді нещодавно хворіла, можливо через це й підвищений
автор Белая котичка • 11 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дівка в намисті• 11 июня 2024
Ответ дляБелая котичка

У вас ревматоїдний фактор підвищений , а це також показник запалення .
Дівка в намисті• 11 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
фото
І всі ознаки анемії . Це теж може бути причиною відхилень попередніх показників . З анемією треба розбиратись.
автор Белая котичка • 11 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ревматоїдний фактор може бути підвищений після інфекційної хвороби? Чи варто додатково обстежитись?
Дівка в намисті• 11 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
Може . Достатньо перездати аналіз через декілька тижнів .
автор Белая котичка • 11 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ще раз дякую за відповіді