Чаклунка-ведунка• Изменено 11 июня 2024

Потребую психолога?

Маю донечку, їй майже рік. Чоловік військовий, зовсім не приділяє часу, не пограє з нею, не допоможе. Постійно задаюсь питанням потрібні ми йому чи ні? Мені казали це якись синдром у них коли не хочуть більше радіти життю?
В нас постійні сварки, його придирки що я не така, не так все роблю, і весь негатив. Прошу не кричати при дитині, бо кричить як псих. Може він і є психопат , бо робить це навмисне при дитині. Вона його боїться, потім знову звикає до нього нормального.
Через це стосунки на межі розлучення. Зараз провела його на три місяці, навчань, переводиться ближче до дому, розумію що так як сім´я ми більше існувати не можемо. Морально мене добиває. Своїми матірними образами, відчуваю себе йому противною. Іноді каже це. Живу заради своєї доньки з ним, думаю і почуттів більше немає
Чу Ча• 11 июня 2024
Думаю вам двоим нужен психолог .
И да..война всех меняет.

Сиренькая• 11 июня 2024
Та уходите от него, пусть сам лечится!
Те мифы, про их очень большие зарплаты, не стоит того, чтоб отдавать свою молодость, чужому человеку. И над детем не издевайтесь, раз она плачет и боится его.
Сиренькая• 11 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
Думаю вам двоим нужен психолог .
И да..война всех меняет.
Вот зачем тот психолог, если он не любит свою семью?
Зачем мужика держать? Какая разница, кто он по профессии...
Не рахую, а вважаю• 11 июня 2024
Шлюб, це не константа, він може створюватися, може розвалюватися, це жива рухома одиниця. Партнерство має приносити радість, задоволення і полегшення, а не бажання піти до психолога. Нас так виховали, що шлюб, це компроміси та самопожертва, але це взагалі не так. Чи цього ви бажаєте власній дитині, такому навчити власним прикладом? І вже вибачте, але здається мені, що ваш чоловік просто людина така. В моїй родині і в моєму оточенні воюють всі чоловіки, хто з з 22-го, хто з 14-го, але ніхто не перетворився на тирана та довбня. Чоловік має вже три контузії, два поранення, був два рази в оточенні, звідки довго і важко виходив і це його, як людину не змінило. Сват і похресник взагалі у штурмових бригадах, теж звірями не стали. Так, звуків голосних бояться, так, сплять погано, але родину тероризувати, такого нема.
Ленне-Рейма• 11 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Возможно, у него птср. И это причина такой агрессии и отношения к близким. И психолог очень нужен всем людям, видевшим войну
Ніколи не збрешу• 11 июня 2024
Вас насильно тримають з ним?
Купа нормальних чоловіків з нормальним відношенням до жінок
Ваш бидло і був таким би незалежно від того військовий він чи ні
Кумедний ґудзик• 11 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Аналогічно. Теж ніхто не став тираном. Теж сплять погано, інколи в роздумах, але з родиною все ок. Навпаки стосунки стали кращі, бо цінностей стало більше.

Це не від професії залежить, а від людини

автор Чаклунка-ведунка • 11 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Та уходите от него, пусть сам лечится!
Які зп. Він на 25 к, і то половина аліменти, половина на траву. Останній раз 9 я їх не бачила , каже я купую їсти. Ну тобто він не знімає зп додому, все в нього, Але я прошу шо треба
ПешитеБесАшипок• 11 июня 2024
Хтозна, яка там у вас ситуація. Він був у боях? Скільки часу вже знаходиться на фронті (якщо він на фронті)? Це може надзвичайно впливати на психологічний стан. І для цього є кризові військові психологи. Вони безкоштовні (їх сесії для військових та їхніх сімей оплачують організації міжнародні типу Юнісеф тощо). Вам би теж звернутись. Із установкою ’лише задля дитини’ ви довго не протягнете в цьому шлюбі. Буде тільки гірше.
Не цілуюсь з бодуна• 11 июня 2024
Постарайтесь решить с психологом эту проблему.
У военных сумасшедщюшие психологические нагрузки.
Возможно сам он не справляется и выливает негатив на близких. ПТСР.
Если и после психолога не восстановятся отношения, уходите.
Ребенку нужны адекватные родители.
Нічого вдягти• 11 июня 2024
Сейчас закладывает самое важное у ребенка, ему нужна спокойная мама. Если есть куда идти, идите.
Унижение, ссоры, крики будут и дальше отдалять вас.
Война войной, но похоже ваш муж просто такой человек, который не уважает вас
Сиренькая• 11 июня 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так зачем вам это надо?
Кстати, трава это большая беда, и навсегда.
Разводиться, и подавайте на алименты.
Я бы так сделала, пока не поздно.
автор Чаклунка-ведунка • 11 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Так зачем вам это надо?
Разводиться, и подавайте на алименты.
Я бы так сделала, пока не поздно.
Дякую. Вже зрозуміла, коли гранату в дім притащив) каже замість зброї