Ваша прЭлесть• 11 июня 2024

От як бути, якщо я амеба по життю?(

Мені нічого не цікаво, немає інтересу ніякого нідо чого, просто живу тихо, і все. Мені важко щось вибирати, навіть батьки в старших класах обирали мені одяг, бо їм видніше було, не в цьому суть. Працюю на неулюбленій роботі за 18 тисяч, хоча розумію, що потенціал є розвиватись далі, та й графік позмінний дозволяє, і працювати і вчитись у вихідні дні. Але я взагалі робити нічого не хочу.
Леді Душка• 11 июня 2024
Аналогично, дайте 5

автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляЛеді Душка
Аналогично, дайте 5
🤚
Злюсь до кипіння• 11 июня 2024
Страдаете от этого?
Бритоножка• 11 июня 2024
На кого учились? Сами не захотели выбирать профессию? Какие хобби были в детстве?
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Хочу кращу зп мати, але нічого для цього не роблю, сижу на попі рівно. Хоча розумію, що це я зараз така розумна, бо живу з батьками і ні на що особливо не витрачаю. Бачу як одногрупники розвиваються в кар´єрі, одружуються, а я хочу теж, але нічого не роблю для цього
Самоучка• 11 июня 2024
А як ви розумієте про якийсь «потенціал», коли вам нічого-нічого не цікаво?
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Страдаете от этого?
Так, страждаю, бо є відчуття, що деградую на роботі. Робота стояча(на касі працюю в аптечці), і без розвитку. Ну є розвиток звичайно, але для цього треба щось робити. А я так відробила і все, на вихідні думаю як поїсти і поспати і все.

автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Коли я займалась іноземними мовами, мені викладач сказав 🤣🤣🤣але це було 7 років томк
Сметчица• 11 июня 2024
Та сколько той жизни, скоро уже того этого
Самоучка• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Дійсно смішно.
Банан-барабан• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
То робіть щось для цього
Бавовнятий Пупс• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так ви ще молодець, в мене зарплата 10000, правда за пів місяца. І я теж нічого не роблю. А могла б
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
То робіть щось для цього
Я все хочу за англійську сісти. Придбала собі курс онлайн, через пару днів старт. Але от сьогодні відкрила підручник і закрила. І все
Завтра не пью• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Нащо вам більша зп, якщо ви нічого не хочете?)
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Щоб витрачати гроші на себе, щоб мати окреме житло
Банан-барабан• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Бо себе треба заставляти
Банан-барабан• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
І як, не мотивує?
Скажений гудзик• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так варианта два. Либо вы смиряетесь и плывёте по течению, либо поднимаете попу с дивана и что - то меняете в своей жизни. Пробуете найти другую работу, чему - то новому учитесь , привносите в свою жизнь какие - то новые хобби и т.д. Как у вас с личной жзнью ? Тоже тишина ?
Звездолётчица• 11 июня 2024
Найдите щедрого мужа.

Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
На себе- це що саме? Це повинно бути щось, що змотивує вас не закривати підручник.. а у вас немає плану, от ви і не стартуєте
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
І як, не мотивує?
Я коли вдома сама в мене є бажання вчитись, щось робити, навіть банально прибирати, готувати смачне. Коли вдома всі(і немає вільного куточку щоб заховатись, я не хочу нічого, просто відлежуюсь)
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Тиша, я нікому не подобаюсь
Банан-барабан• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
А як же заробити грошей і зʼїхати від батьків?
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляСметчица
На зовнішність, косметолог, косметика, спортзал, плавання, одяг, їжа, фінансова допомога рідним. Хотіла б мати своє житло, подорожувати. Бути класним спеціалістом, щоб зі мною рахувалися, а не ставились в ніщо
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляСметчица
Еще немало
автор Ваша прЭлесть • 11 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
Хотілось би..
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну виділіть що саме бажане з вашого списку і рухайтесь до цього пункту.
Доставучая• 11 июня 2024
Не партесь, як не хочте нічого самі робити
Життя зробить все за вас
І пінка дасть, і гроші знайде куди витрачати, і час займе...
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Найдите щедрого мужа.
Опять эта хрень про щедрого мужа. Помешались уже
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Життя зробить все за вас
Оце правда(