Ваша прЭлесть• 11 июня 2024
От як бути, якщо я амеба по життю?(
Мені нічого не цікаво, немає інтересу ніякого нідо чого, просто живу тихо, і все. Мені важко щось вибирати, навіть батьки в старших класах обирали мені одяг, бо їм видніше було, не в цьому суть. Працюю на неулюбленій роботі за 18 тисяч, хоча розумію, що потенціал є розвиватись далі, та й графік позмінний дозволяє, і працювати і вчитись у вихідні дні. Але я взагалі робити нічого не хочу.
Ваша прЭлесть
• 11 июня 2024
Ответ дляСметчица
Ну виділіть що саме бажане з вашого списку і рухайтесь до цього пункту.
Для початку хотілось би знайти більш оплачувану роботу, але для цього немає навиків відповідних, а навики потрібно набивати попри лінь, яка в мене зашкалює(
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Не партесь, як не хочте нічого самі робити
Життя зробить все за вас
І пінка дасть, і гроші знайде куди витрачати, і час займе...
Життя зробить все за вас
Не факт, что сделает
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну так лінь прибирають мотивацією. А мотивація- це стійка картинка у вашому уявленні, як саме ви будете жити, коли зробите пункт із вашого плану.
Ухахайкина• 11 июня 2024
Ответ дляЛеді Душка
Аналогично, дайте 5
І мені,я просто хочу жити,ростити дітей,трошки працювати для грошей на себе.
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Наведіть хоч один приклад
Ну вот мне жизнь неоднократно давала пинка. И толку?
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
то ви продовжуєте сидіти на одному місці і Вам всього вистачає і нічого не хочеться у Ваші приблизно 80 років??
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Хочется
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
а ви продовжуєте сидіти, проживши життя?
Почему это ’прожив жизнь’? Я еще молода
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
Почему это ’прожив жизнь’? Я еще молода
ну то все ще попереду))))) і пінки від життя дуже не позитивні, і гроші стають необхідні не на розваги...
Админко• 11 июня 2024
Якщо вас влаштовує таке життя, живіть так і далі-не озираючись на інших. Якщо не влаштовує, працюйте над собою-заставляйте себе щось робити, спочатку через силу, потім звикните
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Что впереди?
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Мне есть на что жить
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
то живіть
Нормальную жизнь на эти деньги вести невозможно
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
ви собі суперечите. Вам є на що жити + нормальне життя неможливо = вам нема на що жити
У вас існування або виживання
обирайте)
У вас існування або виживання
обирайте)
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
У вас існування або виживання
обирайте)
У вас існування або виживання
обирайте)
Мне есть на что жить, но для нормальной жизни этих денег недостаточно
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
Повторюю,
це означає що Ви або просто існуєте, або виживаєте
Знову Я• 11 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, страждаю, бо є відчуття, що деградую на роботі. Робота стояча(на касі працюю в аптечці), і без розвитку. Ну є розвиток звичайно, але для цього треба щось робити. А я так відробила і все, на вихідні думаю як поїсти і поспати і все.
Більшість так і живе
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Повторюю,
Нет. Я питаюсь и одеваюсь нормально. Но только благодаря тому, что меня частично содержит тетя
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
Вибачте, тітка не вічна
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Вибачте, тітка не вічна
Она и не собирается содержать меня всю жизнь. Только до 18-летия ребенка (которого, кстати, тоже содержит она). Ребенку сейчас 15
Доставучая• 11 июня 2024
Ответ дляСадоводница
Ну то й ви вже не дівчинка_
Припине тітка утримання, почнете рухатись
Доречі, не факт що вгору))))
Садоводница• 11 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Ну то й ви вже не дівчинка_
Доречі, не факт що вгору))))
Не начну. Буду жить на свою пенсию по инвалидности