Як ухурделю• 11 июня 2024

Сама класна та зручна дата народження?

Ваша, найкраща, та найзручніша на вашу думку дата народження?
Ванна Тазиковна• 11 июня 2024
Последняя

Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Пиши-пропало• 11 июня 2024
29 лютого. Економія на подарунках з однієї сторони, з іншої - економія на святкуванні
Сон і дрімота• 11 июня 2024
10,20,25 і 30.
Mrs.Sexuality• 11 июня 2024
А що значить зручна дата народження?
Сон і дрімота• 11 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
А ще вік в 4 рази менший :)
Непозбувна Бентега• 11 июня 2024
2 декабря

В шоколаде• 11 июня 2024
Удобная для чего?
Злюсь до кипіння• 11 июня 2024
Мне кажется, любая, чтобы не рядом с большими праздниками. Мой и ребенка перед новым годом, как-то очень неудобно, к новому году и так движения много.
автор Як ухурделю • 11 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А що значить зручна дата народження?
Ну типу 1 січня, завжди вихідний))
ПолБатона• 11 июня 2024
Летняя - куча вариантов отметить
автор Як ухурделю • 11 июня 2024
Ответ дляВ шоколаде
Удобная для чего?
Для святкування
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Ответ дляВ шоколаде
Удобная для чего?
для троллинга
БальзаковскийВозраст• 11 июня 2024
В мае
66сезон666серия• 11 июня 2024
Ужасно рождаться под Новый год, 31 декабря, вообще жесть, ну и 1 января не лучше.
Доктор Варвар• 11 июня 2024
Прям зручна не знаю, але колись думала: кінець весни, вже тепло і все зелено, більше місць для проведення свята: до приміщень додаються літні майданчики, вдома у дворі, виїзд на природу.
І попереду ціле літо.
Пирожкиня• 11 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ну типу 1 січня, завжди вихідний))
Нет. Это очень не удобная дата. Все заняты, отсыпаются, и всем явно не до тебя в плане поздравлений.
В шоколаде• 11 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Для святкування
Какая разница, когда праздновать?везде есть плюсы и минусы.
Хвильоватиша• 11 июня 2024
Люблю свій день народження, 28 червня, вихідний і салют у мирний час завжди був)))

Как нефиг делать• 11 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ну типу 1 січня, завжди вихідний))
Це як раз незручна дата. Нема як святкувати. Багато хто може не захотіти йти на день народження 1 січня або можуть часто бути інші плани
БальзаковскийВозраст• 11 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
У мене теж 28 червня
Пирожкиня• 11 июня 2024
Ответ дляПолБатона
Летняя - куча вариантов отметить
Всегда друзья разьезжаются, не все могут прийти на день рождения, в школе не поздравляют. Короче, удобно только родителям- меньше приглашать, меньше платить
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Я ровно к нему отношусь. Я не помню чтобы мой др с детства как-то особо отмечали. Почти все др я просто проводила как обычно, за книжкой, за компом или в дороге. Иногда кто-то что-то дарил. Именно праздником это не было.
Хвильоватиша• 11 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Ніколи в дитинстві не страждала через це, в мене була купа друзів у дворі, завжди на день народження приходили
Сон і дрімота• 11 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ну типу 1 січня, завжди вихідний))
Але всі після вчорашнього.
Класно на 24.08
Mrs.Sexuality• 11 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ну типу 1 січня, завжди вихідний))
Зараз нема вихідних)
Тундиринда• 11 июня 2024
Ответ дляПолБатона
Летняя - куча вариантов отметить
Не все любят отмечать день рождения
ЯниЯ• 11 июня 2024
В чоловіка 6 березня. Люди до 8го готуються, а мы вже святкуєм, а бувало що разом два свята-8го.)
З одного боку зручно, бо одним махом два свята. З іншого треба 8го жінок-гостей якось привітати.
До речі в мого діда саме 8го день народження Така ж проблема з подарунками.
Ждушечка• 11 июня 2024
Головне , щоб не загальні свята, бо тоді ДН не так сприймається і не період канікул/відпусток
Спішу - перекидаюсь• 11 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А що значить зручна дата народження?
Є незручні дати. От 1 січня. Всі дрихнуть, ніхто не хоче знову щось святкувати. У мене 15 лютого, не подобається, що відпадає Валентинів день, святкувати його не хочеться, і два подарунки не дарують день в день.