А Я Самая Самая• 12 июня 2024
Порадьте рюкзак для поїздок і екскурсій
Є звичайний рюкзак с аліка, досить великий, одне відділенні і кішенька.
Дивлюсь зараз гарна знижка на рюкзаки Under Armour на розетці.
Чи є сенс прикупити такий, бо вигляд має явно кращий, ніж з аліка.
Потрібно буде поласти воду, парасольку, перекус, кофтинку.
Рюкзак з аліка по типу такого, тільки блакитний
Є ще міські шкіряні рюкзаки, але їх не хочу брати, бо вони самі по собі важкі.
Результат:
вже голосів:
3 (75%)
Другий
1 (25%)
Їхати з рюкзаком з аліка
0 (0%)
Перший
Света С Приветом• 12 июня 2024
с бабочками выглядит совсем маленьким. продумайте, что хотите брать с собой на каждый день,и померяйте, влезет ли оно туда. воду не забудьте.
ДваДваВісім• 12 июня 2024
Або їдьте зі своїм, або, якщо вже сильно хочеться новий, купіть український Dolly.
600-900 грн в залежності від розміру, кольорів багато, легкий, міцний.
Я синові торік купила, досі не вграв, хоча носить до школи і я б не сказала, що береже.
Я купувала на кідстаффі, тоді ціна була, як на офіційному сайті.
Думаю, вони багато де продаються.
А Я Самая Самая
• 12 июня 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Він не маленький, я з ним на пляж зазвичай хожу. Туди багато влазе і він дуже легкий. Але вигляд вже дуже втомлений має.
Света С Приветом• 12 июня 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
в поездке всем пофиг, как выглядит рюкзак, лишь бы влазило все нужное