Ms. Доброта• 12 июня 2024

Подивіться будь ласка , ЗАК + ФЕРИТИН

Зак додаю,+ феритин 10.
Педіатр призначила мальтофер на місяць і перездати аналізи , потім знов приймати , в сумі 2-3 місяці мальтоферу.
Чи дійсно потрібно прийом заліза, коли гемоглобін в нормі
Тасама• 12 июня 2024
Дійсно потрібен
З вашим показником чим скоріше, тим краще
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляТасама
Дійсно потрібен
А як правильно той мальтофер пити? Рано , ввечері? Ніколи таке не пила
Идеальная оптимистка• 12 июня 2024
С ферритином 10 точно нужна поддержка .
ОАК ни о чем не говорит.
У меня гемоглобин всегда 135-140, а ферритин бывает 15-20, поднимаю до 50.
Брюнетка в Мармеладе• 12 июня 2024
Треба звичайно
Феритин для дорослого в нормі до 100
Для дітей не знаю
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
С ферритином 10 точно нужна поддержка .
ОАК ни о чем не говорит.
Як довго піднімаєте до такої цифри? Ще мені педіатр сказала що коли піднімлю, то доньці можна давати в критичні дні залізо, той же мальтофер додатково
#Пойду_кгадалке• 12 июня 2024
Дуже треба
Тасама• 12 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
Я б порадила Hemaplex
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляТасама
Я б порадила Hemaplex
Доньці 12 років
Угги в горошек• 12 июня 2024
Жалобы? Без жалоб никто не лечит цифры в бумажке. Анемии нет у ребёнка- гмб в норме, эритроцитарные индексы тоже. Нужно ли железо определяется по клинической картине, т.е по жалобами, а не по тому, что сейчас модно героически поднимать ферритин
Идеальная оптимистка• 12 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
Я не очень долго.
У меня отзывчивый организм, д тоже растет хорошо.
Но я и питанием, и образом жизни, физ нагрузкой поддерживать стараюсь.
Бюст Березуцкого• 12 июня 2024
а есть жалобы на что-то? у меня ужасно сыпались волосы, думала, буду лысая. По анализам гемоглобин в норме, а железо и феритин на дне. Пила Сорбифер, он хорошо поднял мне все. В комплексе с другими препаратами волосы перестали выпадать. Врач советовал раз в полгода-год пить препараты железа
Настя -b349• 12 июня 2024
А яка вага дитини ?
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Волосся випадає. Але не прям сильно.
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляНастя -b349
А яка вага дитини ?
42 кг
Видящие_помогите• 12 июня 2024
За 6 місяців підняли феритин з 10 до 22, повільно (. Доньці 14. Випадає волосся майже рік.
Настя -b349• 12 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
42 кг
В ідеалі феретин має відповідати вазі
10 дуже мало
Тому прийте залізо однозначно
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Ответ дляВидящие_помогите
А чим? Як часто здаєте феритин для контролю?
Видящие_помогите• 12 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
Солгар приймала 6 місяців. Зараз пробуємо інший препарат. Здаємо кров кожні 3 місяці
автор Ms. Доброта • 12 июня 2024
Як правило но приймати залізо , які продукти виключити, як приймати під час їжі чи після?
ПочтальЁнша• 12 июня 2024
Ответ дляMs. Доброта
Приймати залізо до їжі, опісля не їсти чай, каву, молочку
Ласунка• 14 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
С ферритином 10 точно нужна поддержка .
ОАК ни о чем не говорит.
Подскажите, пожалуйста, чем поднимаете феритин? У меня 9, как оказалось