Мандолина Бу• 12 июня 2024
Медикаментозний сон
Чи є препарати в яких не використовується адреналін при медикаментозному сні?
Мандолина Бу
• 12 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
при мед сне используют пропофол
У мене від адреналіну просто недостатність дихання і сильне сердцебиття
Від пропофолу може бути така реакція?
жінка незаміжня• 12 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Від пропофолу може бути така реакція?
Взагалі-то ні
але абсолютно всі моменти ви оговорюєте з анастезіологом перед процедурою
Мандолина Бу
• 12 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Взагалі-то ні
Так
Буду консультуватися
Просто самостійно вирішила вивчити трохи це питання
Буду консультуватися
Просто звязда• 12 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Від пропофолу може бути така реакція?
Ви вмієте ж читати і знаходити інформацію в гуглі? Інструкцію до препарату?
жінка незаміжня• 12 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Так
Буду консультуватися
повірте це дуже безпечний крутий препарат
не потрібно ’вивчати’ нічого) ви зараз накрутитесь тільки
Мандолина Бу
• 12 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
ви до якої процедури готуєтесь? гастро?
Гістеро
Мандолина Бу
• 12 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую)
Гарачий Чокалад• 12 июня 2024
Читала анестезіологів, що медикаментозний сон, це те ж саме , що і загальний наркоз. А Які вам потрібні препарати, на що алергії і протипоказання ви повинні казати анестезіологу.
Мандолина Бу
• 12 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Дякую)
Сегодня сержусь• 12 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Нічим не безпечніший ніж інші , і при деяких станах та хворобах його не можна застосовувати через підвищений ризик метаболічного ацидозу . Минулого року у Дніпрі через неправильне зберігання ( так кажуть) постраждало багато діток та були летальні випадки . Мабуть севоран у плані безпеки та побічок кращий . Хоча тут все індивідуально з анастезіологом потрібно узгоджувати