З вечірніх новин на вчора в нас поранено ножем тцкшника, підпалено буса та черговий масовий прорив кордону на бусі.
І головне питання, коли представники ТЦК почнуть нести відповідальність за перевищення повноважень, а поліція з ДБР закривати очі на їх злочини?
Наслідки
Уже і маршрутки не спиняються коли бачать піксель.
Військові вішають на скло файлики "не тцк".
У місті Дніпро невідомі підпалили автомобіль, що належить Збройним силам.
Це вже така дічь з бусифікацією що нічого, крім навмисного зриву довіри до армії зі сторони зеленої влади, у голову не вкладається.
Хтось навмисно підриває довіру до ЗСУ.
Піксель вже ненавидять
Наслідки
Хтось навмисно підриває довіру до ЗСУ.
Піксель вже ненавидять
Ответ дляOlvia1987
Так влада фактично в руках військових.Вони у нас зараз непідсудні.
Военные как раз наоборот говорят.
Разве мы там воюем, чтобы нас здесь боялись?
Нет, дело не в военной власти.
Тцк незаконная организация, также как и полиция.
И какие там ’военные’, большой вопрос.
Нет, дело не в военной власти.
И какие там ’военные’, большой вопрос.
Безугла з катушок зовсім полетіла.
Народна депутатка Мар´яна Безугла, яка нещодавно залишила фракцію ’Слуга народу’, запропонувала свою кандидатуру на посаду міністра оборони України. Народна обраниця окреслила основні кроки, які б хотіла зробити на посаді голови оборонного відомства.
Пора відправляти на примусове лікування і закінчувати бардак
RaminaSonne• 12 июня 2024
Не думаю, що прямо розкачують навмисно.
Просто треба замінити загинувших, тому й план такий великий по відлову. Ще й партнери тиснуть, вимагають мобілізації.
Просто пройшла вже крапка неповернення, коли ще можна було якось це все пригладити, приховати від суспільства. Чим далі, тим все більше загострюється, викривається, просто вже нема ресурсу грати в демократію, законну державу тощо. Просто маски спадають вже з усього.
Ответ дляmamarama
Это не относится к тому, что власть не в руках военных.
Каждый день в стране происходит подобное и необязательно так делает человек в военной форме.
Такое и гражданские творят.
Проблема в том, что против этого военного даже производство отказались открывать, мол гражданские спровоцировали
Natal_ka91• 12 июня 2024
Ответ дляmamarama
Военные как раз наоборот говорят.
Нет, дело не в военной власти.
И какие там ’военные’, большой вопрос.
Нет, дело не в военной власти.
И какие там ’военные’, большой вопрос.
Воєнні самі вже ненавидять тцкашників. Чула це особисто.
Президенту навмисно подають не правдиву інформацію,яка спотворює його імідж.Нереальні заяви, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні
Володимир Зеленський на конференції ’Ukraine Recovery Conference’ заявив, що Україна до кінця року побудує до одного гігавата газової маневреної генерації. Та ще 4 гігавати у найближчі роки.
В реальності це неможливо. Газова генерація не будується протягом шести місяців з моменту заяви. Знайти турбіни, визначити місце встановлення, зробити проект, підключити, навчити команди як ними управляти — в найкращих умовах займає рік. В Україні умови не найкращі: турбіни, які привезли минулого року, так досі і не запустили.
Побудувати чотири гігавати також нереально — на світовому ринку немає стільки виробників обладнання. І недоцільно. Все, що можна зробити, — побудувати фундаменти. Замість справжніх проектів децентралізованої генерації, які складаються з міксу технологій: батареї, вітер, газ, біомаса…
Міністр енергетики не міг не знати, що дає Президенту неправдиву інформацію. Наші міжнародні партнери знають, що заявлене неможливо. Чому міністр підготував тези, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні — загадка.
Джерело:
З путіна поржали,тепер в самих так само.Подається свідома брехня,яку озвучує пан презедент Зеленський
Джерело:
Ответ дляkh0110
Также и в конфликте тцк с медиками скорой помощи.
Они уже перекрутитли и себя оправдали.
Но такие вещи не новость у нас, не только с военными, а в основном с теми, кто имеет больше прав.
Они уже перекрутитли и себя оправдали.
Ответ дляРеверанс
Джерело:
Він вміє користуватись інтрнетом на відміну від пуйла. Отже це відмазки.
Natal_ka91• 12 июня 2024
Ответ дляmamarama
Они уже перекрутитли и себя оправдали.
Та всі і так очікували того що вони будуть оправдані