Оце фіфа• 12 июня 2024
Как побороть страх неизвестности в жизни?
я чувствую одиночество, нет близкого человека с кем поговорить по душам и боюсь искать, так как неудачно. всю жизнь всегда одиночка. Я добрый человек, но люди почему то меня не понимают, думают что я хуже, не любят, кричат, хамят и их я считала подругами. Почему так мне тяжело найти людей, почему меня не любят?
Оце фіфа
• 12 июня 2024
Ответ дляMarmu
у мене немає таких в оточенні, я сама бєшена) я швидше рявкну. після 6 років у психолога стала набагато спокійніша, можу уже впоратись у більшості випадків, дуже багато чого перестало бісити, що раніше бісило. для мене основне те, як людина в цілому до мене ставиться. якщо я бачу, що загалом вона мене любить, то якісь моменти пробачу, не звертаю увагу. те, що ви описуєте, то вже не дружба і взагалі не людські стосунки. з такими б не дружила.
дякую. ось і була тема, так боляче мені. так важко знаходити друзів:(( життя мене бʼє конечно. Я спокійна, але не везе мені з людьми.
Ответ дляОце фіфа
я вам теж рекомендую сходити до психолога. навіть по переписці відчувається, що ви як оголенний нерв (колись мене так назвали колеги в молодості), дуже багато болю у вас. сходіть, але обов´язково до когось з гарними відгуками. бо я ходила до різних, то різниця шалена.
Оце фіфа
• 12 июня 2024
Ответ дляMarmu
то що зробить психолог? стан вирівняє, зробить з мене впевнену жінку навіть коли я сама- сама? без друзів, тупо сама
Ответ дляОце фіфа
я вважаю, що краще щось робити у цьому напрямку. може, вам і до психіатра порадять сходити. у мене діагноз циклотимія (така міні-біполярка), у мене щодня були шалені скачки настрою - щодня була дика ейфорія і хотілось здохнути. 6 років терапії + легкі нейролептики суттєво поправили ситуацію, тепер здохнути хочеться тільки кілька разів на місяць. психолог хоч щось зможе зробити, ви самотужки навряд чи вирулите.
Оце фіфа
• 12 июня 2024
Ответ дляMarmu
де ви знаходили друзів, подруг? я на удаленці 12 рік пішов, таке життя. мабуть тільки в інеті шукати і чоловіка теж, я мабуть проклята, що одна;(( це больно дуже
Ответ дляОце фіфа
у мене теж це болюче питання( у мене основні друзі ще з універу - 20 років тому. Але і з кількома колегами подружилася. Але було таке, що я з якимись з них роками не спілкувалася через якісь бзіки, мої переважно)
KristinkaCute• 12 июня 2024
Люди любят только самих себя. Поэтому когда делаете добро человеку делайте это от души без желания получить что-то взамен. Тогда у вас не будет обид из-за того что люди не относятся к вам так как вы бы этого хотели.