Принцепесочка• 13 июня 2024
Що за новий документ для ТЦК від студентів?
Куратор сказала чоловіку, що ще якийсь документ від ВУЗа треба для отримання відстрочки. Що точно за документ, чоловік не уточнив, чекає. Це не довідка, а щось інше. Хтось знає що?
Телефон Рубика• 13 июня 2024
Витяг з реєстру (який не працює). Принаймні для аспірантів такий потрібен
Принцепесочка
• 13 июня 2024
Ответ дляОлена_Луг
В гугле вас забанили?
В министерстве образования, как у первоисточника, вы тоже не подумали спросить?
В самом ВУЗе в конце концов!
Вы пишете тему на советчице!
Л - логика
В самом ВУЗе в конце концов!
Вы пишете тему на советчице!
Л - логика
О, прийшла говєнца зранку накидати, щоб день дарма не пройшов
Шумелка Мышь• 13 июня 2024
Ответ дляТелефон Рубика
витяг з наказу про зарахування і витяг з єдбо бази з кодом (вже наче формуються) обіцяли докінця тиждня видати