Кудрі кручу сама• 13 июня 2024
Оцініть чи стильно виглядаю? На який вік?
Кудрі кручу сама
• 13 июня 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Стилю не видно. На 32-35
Що на вашу думку треба змінити?
Магиня• 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Що на вашу думку треба змінити?
кінчики волос рівно підрізати і сумка не гарна, купити окуляри люкс
Кудрі кручу сама
• 13 июня 2024
Ответ дляБелочкой зови
Не стильно. Престарелая русалка
Оце дякую! Думала у мене гарне волосся...
Відкушу все що стирчить• 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Да хорошо вы выглядите. Нашли где спрашивать)
Заместитель Анонима• 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Не слухайте, волоссячко дуже гарне😍 я б тільки трохи кінчикі підрізала б, а так живе, блискуче
Магиня• 13 июня 2024
Ответ дляПушкининиана
35 лет, на державній посаді
а мені на медсестричку похожа:))
Налогообложу• 13 июня 2024
Все нормально с внешностью и волосы у вас красивые. Одежда не очень стильная
Госпожа Белладонна• 13 июня 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Що на вашу думку треба змінити?
Та можете не міняти, якщо Вам комфортно. Просто це настільки простий і заїзжений образ, що його неможливо назвати стильним.
Мати тріля• 13 июня 2024
Вы красивая , стройная , но на фото увы , нет стиля. Джинсы скинни и короткая курточка - давно устарело
Пушкининиана• 13 июня 2024
Ответ дляМагиня
а мені на медсестричку похожа:))
Я подібне мала на увазі, мабуть краще сказати у бюджетній сфері
Дама_из_рекламы• 13 июня 2024
От нашо воно вам тут питати скільки вам років і як виглядаєте, хочете самооцінку знизити?... чи фотка не ваша і не шкода пані на фото?