chaechka_• 13 июня 2024

Купила в Waikiki постільну білизну..лоханулась

Купила постільну білизну,дома відкриваю,а там не має підковдри,а дві наволочки,простинь і покривало тоненьке.Перший раз так лоханулась.Ще і на касі наголосили що поверненню не підлягає постільна білизна.Я навіть подумати не могла що замість під ковдри може бути просте тоненьке покривало.Як думаєте,є шанс повернути чи я лох?
автор chaechka_ • 14 июня 2024
Ответ дляОленаЯ
Ні, я про те, що холодно влітку к вас в домі.
Коли жили в квартирі-було дуже жарко,в будинку прохолодно,особливо на першому поверсі навіть холодно.

jenka• 14 июня 2024
це покривало піке, багато хто бере на літо таке собі, бо це легше за махрове простирадло. в мене діти під таким спали раніше, зручно
25Lida• 14 июня 2024
Ответ дляОленаЯ
Теж здивувалась.
ОленаЯ• 14 июня 2024
Ответ дляchaechka_
В нас і на першому і на другому комфортно спати, на другому, коли жара, то буває тепліше, а внизу хорошо. Сьогодні з донькою із-за тривоги половину ночі спали внизу, то комфортно під покривалом, хоча на вулиці прохододно. Цікаво в якому ви регіоні?
ОленаЯ• 14 июня 2024
Ответ дляjenka
Я собі з Тунісу багато років тому привезла бавовняне покривало величезне, влітку лише ним вкриваюсь, якщо є потреба.