ГейТуда• 13 июня 2024

Море і аптечка

Донька їде в табір за кордон на море , розумію що в разі потреби буде лікар і все таке, але все ж , що дати з собою з ліків.
Та й взагалі що дати з собою. Перший раз відправляю в табір на море за кордон.
Спф, пантенол, нурофен, термометр .
Більше нічого не приходить в голову. Сама ліки приймати не буде, але щоб мала, треба спакувати.
Порадьте що вартує взяти
Ошеламиссимо• 13 июня 2024
В Болгарію?
Like-995b• 13 июня 2024
Активированный уголь , хлоргекидин, лоратадин
Ширли-Мырли• 13 июня 2024
Я ещё антигистаминные давада
автор ГейТуда • 13 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В Болгарію?
Так,
Психологічка• 13 июня 2024
Заборонено давати ліки в табір дитині. Запакуйте, підпишіть і дайте супроводжуючій особі.
Ошеламиссимо• 13 июня 2024
Ответ дляГейТуда
Так,
Що там за лагерь такий, що всіх знайомих підлітки туди їдуть?
автор ГейТуда • 13 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Моя їде з плавання.
автор ГейТуда • 13 июня 2024
Може хтось має якийсь список +-
СережкинаЯ• 13 июня 2024
Пастилки для горла,капли в уши
ВерСаСе• 13 июня 2024
Покладіть від отруєння . Якийсь сорбекс , бетаргін .
После шести ни-ни• 13 июня 2024
В табір категорично заборонено брати ліки, я б не пустила дитину, якщо це не так
Психологічка• 13 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я так зрозуміла, то не зовсім табір, а тренер з дитячим гуртком їде собі підзаробити.