Кракадэ• 14 июня 2024

Вчора була в Епіцентрі, купа чоловіків гарних, доглянутих видно, що при грошах

на дорогих авто, а поруч з ними таке.... Жирні, дупи здоровенні, страшні тьотки... В чому секрет?
Пупс• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Супер
Спорт чи генетика?
Какой спорт?) Слежу за питанием, не переедаю
Кстати, я вчера была в Эпицентре. И муж у меня красивый ухоженный, и авто у нас классное. Да и я ничего так)

спальное место• 14 июня 2024
Вы просто видите тех, кто в парах, потому что акцентируете внимание на них. А без мужчин тоже таких довольно много. Просто за стройматериалами в основном идут с мужем, потому такая выборка в магазине...
месяцкие• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Ні
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Эх, съездить шоль в Эпицентр...
Успіхів
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
И получается , что эти женщины нравятся этим мужчинам больше, чем вы
Ага, обіднінько
Херсон це Україна• 14 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну зимой оверсайз, да.
Но сейчас майки-шорты. Видно что она еле натянула те шорты на ту жопу, с той майки ’докторская колбаса висит’ в виде руки.
Да дело даже не в этом.
Блин, тебе ж лет 20. Что с тобой в 40 будет?
Ой, всяко буває.
Моя мала в минулому році була така собі дебела тітка (17 років, випуск, поки готувалася до нмт- сиділа точила печенюхи, шоколадки).
А в цьому році, у 18- тонка, звонка і прозора.
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А в епік ходили просто на чоловіків подивитися? Чи ви в постійному пошуку?
Корм купити котові
Українська зірочка• 14 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В коханках
Тему можно закрывать
Конфиденциальность• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Якісь штани піжамні ледь на дупу налізли, солома чорна на чолові з відрослою сивиною, жах
Станьте и вы такой, может олигарх заметит

автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Вы всё врёте.
Не может такого быть!
Все мужчины сидят по домам и нос на улицу не показывают.
Не ходят на работу, не гуляют с детьмии уж тем более не едут в Эпицентр - боятся ТЦК.
Это если судить по другим темам на Советчице.😁
Я не знаю, в моєму місті всі гуляють спокійно скрізь, не знаю, де ті ТЦК і чого ті мужики ще не на війні
Українська зірочка• 14 июня 2024
Ответ дляОце так цабе
Частенько чоловік доглянутий, здоровий, на авто завдяки напівсивій дружині з товстим задом.Ви ще їх дому та басейну не бачили:)
Типа она в него верила и подсолнухи с трусами сработали
Пишу каліграфічно• 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
з якого переляку? це по-перше)
А по-друге, якщо таке станеться, то це життя, навіщо мене рятувати?
Ви думаєте, що якщо б я знову важила 59 кг, а не 68 як зараз, то це б якось вплинуло на появу коханки?))
Я взагалі нічого не думаю, бо я вас не знаю
Але судячи з тутешніх тем, я б не бахвалилась ’я себе жахаюсь, але він все одно мене обожнює’
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
То не принцы, а маляры)
Чого це маляри, різні є
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Если мой муж в 51 может регулярно трахать и свою толстую жену, и любовницу, то я только порадоваться за его здоровье и либидо!
Я про молодих пишу
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну зимой оверсайз, да.
Да дело даже не в этом.
Може їм не 20? Шось я не помічала такого
Українська зірочка• 14 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ага, а потім тема ’рятуйтеее, в нього коханка’
Но-но)
Унитаз
Сливспермы

Че там ещё придумают, лишь бы муж красавчик не турнул из дома с бассейном)
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляПупс
Гарна самооцінка це добре
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Чоловіки люблять очима, подобається чи ні
мені вже 40 років, я доглядаю за собою, дорого одягаюсь, гарно виглядаю на свій вик, але маю вагу 68-70 кг прі зрості 169 см. Зараз вже на дієті))
Але ж нас оточують молоді дуже гарні дівчата 20-30 років)) вони скрізь: у дорогих ресторанах, в спортклубі, в нашому ЖК, в школі у дітей.
І їх також бачить мій чоловік. Так що тепер робити?))

Чоловіки дійсно люблять і очима, тоді що з вами не так, що вас ніхто не полюбив? Бо мене хоч і давно, але ж полюбив заможний і привабливий молодий чоловік. А вас?
спальное место• 14 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну зимой оверсайз, да.
Да дело даже не в этом.
До 40 дожить еще надо... Особенно в нынешних реалиях. Кстати, многие сейчас на противозачаточных от них в этом возрасте вес растет из плюсов прыщей нет. В Германии тоже начиная с начала половой жизни все на табл и много очень толстых. У подруги сестра живет там, давно переехали, когда она была маленькая, была худенькая, потом таблетки и разнесло ее очень как на дрожжах..

автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ для3@йk@

Може він вам зраджує давно, ви ж не знаєте. Ніхто ніколи мене не кохав і я далеко не модельна красуня, ось, коли бачу такі пари - дивуюсь
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
знову ж таки, це я себе жахнулась, а не чоловік мене. Багато тутешніх тем стверджує, що мати 68 кг при зрості 169 см - це нормлаьна вага. Але мені це забагато. Я бачила, що набрала, але в своєму дзеркалі, це якось не так кидалось в очі)
І я не писала, що чоловік мене прям обожнює. Я сказала, що наші стосунки тримаються не на зовнішності, тому що явно є багато жінок як мінімум молодших і привабливіших.
Бідося• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Я і чоловіків гарних після 45 не бачу
Воленс-неволенс• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Наче стрункі всі навпаки
Я вот тоже смотрю вокруг на женин, все стройные и симпатичные, и думаю, где все жирные и страшные, о которых на Советчице пишут
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
Квартира ваша?
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
малоймовірно, щоб він зраджував фізично, тому що працює вдома.
Але звісно все може бути)

Ну тоді працюйте над зовнішністю, тому що заміж я виходила красивою, молодою і стрункою)
спальное место• 14 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
В нашем городе молодых пышных, так сказать, довольно много часто вижу в парах, обратила внимае) Но и худых полно. Просто в общей массе если отмотать лет 20 назад, то на процентов 30 больше стало, это да.
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Квартира ваша?
квартира - спільно нажите) але і в мене і в чоловіка були свої квартири до шлюбу.
Мишка-шалунишка• 14 июня 2024
Ой, ну ви все переплутали))) Мій на машині і без грошей, а я хоч і страшко, але фігура гарна, струнка, довгонога, губи пухкі, але свої))
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
Молодці
Пишу каліграфічно• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Квартира ваша?
Ой ну шо ви, молодий гарний мільйонер обожнює свою товсту бідну дружину за красиву душу