Кракадэ• 14 июня 2024
Вчора була в Епіцентрі, купа чоловіків гарних, доглянутих видно, що при грошах
на дорогих авто, а поруч з ними таке.... Жирні, дупи здоровенні, страшні тьотки... В чому секрет?
ПростоБелка• 14 июня 2024
Да нет никакого секрета автор( Просто не все мужчины хотят отдавать половину имущества запущеной тетке, смирились, ходят к любовницам)
Сама по работе ежедневно отшиваю с десяток таких мужчин, которые хотят познакомиться, бо я красивая, умная, худая и привлекательная. А потом видишь его жену и такая ’мдаааа....ну ясно’. *работаю дизайнером интерьеров) Каких только предложений не наслушалась от женатых )) От банальных ’на кофе’ до ’ вот ключи, эта квартира будет твоя, давай там будем иногда встречаться’ до ’выбирай куда полетим на неделю, своей скажу что по работе’)))
Ясно же что женщины в браке ленятся. Типо - а зачем уже, я уже устроена в жизни, меня должны любить за внутренний мир) Угу)))
И потом знакомишься с этой парой - видишь, что жена - скукота и духота, выращивающая цветы на подоконнике, запустившая себя до невозможности... А муж - смотрит на тебя голодными глазами и ’хээээлп ми, детка’)))))
jannjann77• 14 июня 2024
Ответ дляНагайна
Ну що автор, судячи з Вашого допису, відростіть собі дупу, волосся сиве, що там ще за списком... І буде у Вас гарний і доглянутий чоловік на крутому авто і при грошах ))
і при коханці, як тут вважають.
А_я_ЛОЖУ!• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Наче стрункі всі навпаки
Отож, навпаки стрункі = при тілі
А_я_ЛОЖУ!• 14 июня 2024
Ответ дляПупс
Я хожу в мак и в пиццерию
В 46 лет вешу 55 кг
І шо? Я в 36 весила 50 с тапками, а через полгода, после операции 80.
Ноунэйм• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
На що? А де дешево?
На все, и на корм в том числе. На Розетке
А_я_ЛОЖУ!• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Я бачила купу
Купу принців? Якщо принци в купі - то браковані.
Кракадэ
• 14 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
А споримо, що я купила корм дешевше, ніж на розетці?
Ноунэйм• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Какой? И на мужиков заодно посмотрели
Пупс• 14 июня 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А я при чем? При чет тут и шо? Выздоравливайте
А_я_ЛОЖУ!• 14 июня 2024
Ответ дляПупс
При том, что тоже в мак и пиццерии не хожу.
Шо - по поводу того, что мак и пиццерии не обязательно сказываются на весе, а вес не всегда зависит от питания.
Спасибо. И вы будьте здоровы!
Кракадэ
• 14 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Какой? И на мужиков заодно посмотрели
Royal Canin urinary
неДоПриличий• 15 июня 2024
Ответ дляКракадэ
А чому не разом бути доглянутими? Ну таке
З хорошим чоловіком і жінка гарна. А якщо таке як ви описали.. то 1000% він має фею, а вона береже ’очаг’ і пере йому ті всі шмотки і варить борщі поки він гуляє)))) скільки я того надивилася... своїх чучундр максимум в епіцентр вигулюють.
Лама_мама• 15 июня 2024
Ответ дляПростоБелка
Чим ви хизуєтесь? Вони дивляться на вас як на м‘ясо, як правило за декілька днів і імені вашого не згадають, запам’ятаєтесь як “великі “очі”або “гарна дупа». Думаю дружини в курсі з ким живуть, але то їх вибір. Доречі більшість кіартир на дружин оформлені, особливо зараз. Чи я помиляюсь?
ПростоБелка• 15 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Ви помиляєтесь) В забезпечених РОЗУМНИХ чоловіків є багато майна, про яке жінки не здогадуються)
Лама_мама• 15 июня 2024
Ответ дляПростоБелка
Так, але є один нюанс- за законодавством без згоди дружини чоловік не може зробити дорогу покупку, бо за за замовченням всі гроші спільні. Ні земельну ділянку, ні авто, ні квартиру він сам не купить навіть за кордоном. Звісно можуть існувати варіанти, але і право власності тоді може бути під питанням.