Кракадэ• 14 июня 2024

Вчора була в Епіцентрі, купа чоловіків гарних, доглянутих видно, що при грошах

на дорогих авто, а поруч з ними таке.... Жирні, дупи здоровенні, страшні тьотки... В чому секрет?
Вкуси мене• 14 июня 2024
Врете ведь...всех мужиков загребли давно, пустые улицы.
Шютка

Да, много таких неравных браков.
Все же человек ищет душевный комфорт прежде всего. Иногда он попадается в неожиданных местах, то есть не с тем идеальным партнёром, которого рисовало твое воображение.

Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляПупс
Я хожу в мак и в пиццерию
В 46 лет вешу 55 кг
а я ніколи не любила таку їжу, їм лиш дома, і з молоду 100+
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ой ну шо ви, молодий гарний мільйонер обожнює свою товсту бідну дружину за красиву душу
Це улюблене питання тут
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ожиріння?
язззззь!!!• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Може їм не 20? Шось я не помічала такого
Да видно что молоденькие совсем девчонки. Лица детские, а тело ого го.
язззззь!!!• 14 июня 2024
Ответ дляспальное место
До 40 дожить еще надо... Особенно в нынешних реалиях. Кстати, многие сейчас на противозачаточных от них в этом возрасте вес растет из плюсов прыщей нет. В Германии тоже начиная с начала половой жизни все на табл и много очень толстых. У подруги сестра живет там, давно переехали, когда она была маленькая, была худенькая, потом таблетки и разнесло ее очень как на дрожжах..
Может быть...
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Значит така їжа зараз, що всі товстішають, ті ж американки
Пупс• 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Значит, Вы едите рис, жареное жирное мясо, пирожки и т.д.
Я за время беременности набрала 6.5 кг, очень хотелось выпечки, я ела её только в обед и не на десерт, а как прием пищи
В итоге вышла из роддома с добеременным весом, а через месяц еще 6 кг скинула
Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Ожиріння?
так і прожила все життя з цим ожирінням.
уже за 50, не знаю чи колись щось зміниться..
поняття не маю чого чоловік ще терпить і любить.

автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Квартира ваша?
спальное место• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Да. Хотя там и раньше еда была не айс. Я за за полгода набрала 10 кг там... В 20 лет.. Сейчас наверное бы все 20.. Смотрю сериал начала 2000х, и сейчас худые актрисы, но какие-то силиконовые, не в плане губ и груди, а тело. Не целлюлит, а просто как накачанное воздухом) А в старых фильмах более сухие что ли)
Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляПупс
От зараз їм багато черешень, і тільки обід за день, і за сезон черешень набрала 2 кг.
Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Квартира ваша?
В рівних частинах моя і чоловіка і ще декількох членів родини.

Ааа, напевно не хоче квартиру ділити
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже

Ааа, напевно не хоче квартиру ділити
Він теж товстий?
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
вы хоть на мгновение допускаете мысль, что не внешность определяет отношения в браке?
Вы же стареете, и этот процесс пока еще невозможно остановить, и как бы вы ни старались, а в 40-50 никогда не будете выглядеть на 20. При этом ряды 20-летних пополняются каждый год))
Как вы тогда планируете выдерживать эту ’гонку вооружений’?))
Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Він теж товстий?
Не повірите, але ні.
Високий і худий. мав 68, тепер доріс до 75 кг.
коли одружувались я мала вже за 80кг. І це в 20 років.
Великий сатирик• 14 июня 2024
Схоже, я не в ті дні в епіцентр ходжу.
автор Кракадэ • 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не повірите, але ні.
Ну значить ви любите поїсти і обом норм
Коко На Страже• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Ну значить ви любите поїсти і обом норм
я, так, я люблю поїсти, інакше не була би такою.
А він якось відноситься до цього рівно, типу, тобі самій ок, значить і мені ок.
Хоч він їсть строго три рази в день, лишнього куска не запхає в себе.
За дітьми колись я доїдала, по цьому видно відношення кожного до їди.

Херсон це Україна• 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
мені вже 40 років, я доглядаю за собою, дорого одягаюсь, гарно виглядаю на свій вик, але маю вагу 68-70 кг прі зрості 169 см. Зараз вже на дієті))
Але ж нас оточують молоді дуже гарні дівчата 20-30 років)) вони скрізь: у дорогих ресторанах, в спортклубі, в нашому ЖК, в школі у дітей.
І їх також бачить мій чоловік. Так що тепер робити?))

Чоловіки дійсно люблять і очима, тоді що з вами не так, що вас ніхто не полюбив? Бо мене хоч і давно, але ж полюбив заможний і привабливий молодий чоловік. А вас?
О, колега)
Я теж зараз маю 70кг при такому зрості, мені 46. Працюю над собою)
Коли важила 65, мріяла мати 60.
Тепер думаю- хоч би 65 кг важити)
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
мак, піца, суші, шаурма
И пиво
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
О, колега)
Коли важила 65, мріяла мати 60.
Тепер думаю- хоч би 65 кг важити)
це і я так)) після перших пологів залишились зайві 5 кг, і мені здавалось це жах...а зараз дивлюсь ті фото і така ’ну і чого це я себе накручувала’)) а потім як жаром обдає ’а що якщо і мої 70 кг колись будуть мені здаватись нормальними’.
Після 40 важко худнути( тому страшно запускати цей процес.
tala-li• 14 июня 2024
пороблено, в украинок - це на раз-два
Оце фіфа• 14 июня 2024
Ответ дляспальное место
Что за бред, набирают вес от лишних калорий, а не от современных противозачаточных с минимальными дозами гормонов. Впрочем, я и от убойного трирегола в 20 лет не поправлялась, а наоборот, при необходимости сбросила пару кило и подрабатывала моделью
Лама_мама• 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
ну давайте поговоримо)
у мене не все так жахливо, як в вашому описі, але вчора побачила себе у відображенні вітрини і жахнулась)
Сьогодні вже 2 км пробігла зі страху))
Є зайвих мабуть всі кг 10, і вони дуже псують. А чоловік гарний, спортивний і підтягнутий. Має високу посаду і високий дохід.
Чому ми разом? Мабуть тому що є спільні цілі і плани на майбутнє, плюс в пріоритеті - власний професійний розвиток і спокійне сімейне життя.
А не нові інтриги і побудова стосунків з ’кимось зовнішньо більш привабливим’. Якось так)
Сестра ) я теж задумалась на тим, як скинути 10 кг, але у мене чоловік з пузиком.
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Я про молодих пишу
Ухоженные мужики на дорогих машинах - молодые?
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
мене ці 10 кг хвилюють взагалі не через чоловіка)
а просто вони реально мені заважають, і я цього літа як в тому анекдоті: переміряла літній одяг, влізла тільки в босоніжки і панамку))
І мене така тенденція налякала.
Пупс• 14 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ну это сейчас
Хотя черешни много тоже нельзя
А вообще что Вы едите?
Не зацілована• 14 июня 2024
Ответ дляКракадэ
мак, піца, суші, шаурма
Син так харчується,шаурма домашня.65 кг зріст 187.
Лама_мама• 14 июня 2024
Ответ для3@йk@
І мене така тенденція налякала.
Теж саме, але чоловік теж трохи мотивує. А от гардероб передивилась, половину суконь перебрала, багато віддала, залишила як мотиватор найулюбленіші. Взяла програму Мандзяка, передивлюсь харчування.