Замороженная селедка• 14 июня 2024

Как умирают от рака?

черная мамба• 14 июня 2024
Вам не треба цього знати заздалегіть.
Викачую яйцями• 14 июня 2024
Очень тяжело
Одна_на_всей_планете• 14 июня 2024
Автор, навіщо ви запитуєте? Якщо це торкнулося вас або вашої сім´ї,то подбайте про якісне обезболення
Грамотний хвіст• 14 июня 2024
Рак є різний, то і смерть різна. Але це завжди важко((
Голубец• 14 июня 2024
Если правда нужно
Фейсбук Группа Афина жінки проти раку, там дадут советы по всему
ДолькиКабана• 14 июня 2024
Есть много вариантов, на самом деле. Но если у вас праздное любопытство, то кто вам тут будет расписывать подробности? Если эта тема вас непосредственно касается - вступайте в ФБ группу Афина. Женщины против рака. Там все узнаете и там же дают советы по паллиативу и обезболиванию.
СкумбріяП8• 14 июня 2024
Умирать страшно
жінка незаміжня• 14 июня 2024
Зачем такая тема? Дай Бог вам не знать. Жалоба на тему
автор Замороженная селедка • 14 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
У отца рак. Зачем жалоба?
жінка незаміжня• 14 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У отца рак. Зачем жалоба?
Вы поймёте когда человек не дай Бог будет умирать.
З вишневого садка• 14 июня 2024
Автор ,усі по різному...мами пів року назад не сталр.Рак грудей , пішли метастази в легені ,жолудок,голову ....морфій не кололи взагалі...почалася кровотеча шлункова,почала задихатися , пролежала ,щоб так не вмтаючи лише місяць....впала в кому за два дні без свідомості померла.А свекруха лежала пів року ,мучилася ,кололи морфій уже й не памятаю десь місяців два,кричала від болю ,але то чоловік більше з нею був ...теж рак грудей .Теж впала в кому ,за три дні й померла.
Меряю линейкой• 14 июня 2024
бабушка заболела зимой, умерла в сентябре. совсем плохо было лето и сентябрь. обезбол был плохой, вызывал тошноту, она почти не ела, мы докалывали еще обычный обезбол, не трамадол. перестала вставать и есть совсем за два дня до смерти.
З вишневого садка• 14 июня 2024
Автор,іще буває таке ,що люди вмирають від побочок хімії та радіології ...тітка моя після очередного блоку хімії приїхала додому,на наступний день тиск 40 ,теж стадо погано встати не змогла ,відмовилася їсти і пити ,за три чи чотири дні померла ,але вона робила надважку хмію ,вже 3 блок,кожні пів року ,лікарі попереджали не витримаєте , тобто інтоксикація пішла ,як лікар швидкої сказала .
Карпатський грибар• 14 июня 2024
Человек болеет раком, а умирает лежа.
Божа кульбабка• 14 июня 2024
Автор, почитайте на эту тему книгу Совсем не страшная книга. О жизни, смерти и всем, что между ними, автор Анастасия Леухина
Уходя дверю не хлопать• 07 июля 2024
Кожен вид раку по-різному.
У тата рак мозку, він вже лежачий.
Він був таким сильним і незалежним, все ’сам-сам’ і от йому довелось стати зовсім безпомічним... саме важке морально для нього те, що набагато швидше уходить фізична сила, ніж розумова, він все розуміє і усвідомлює, що з ними відбувається... могло бути навпаки з його діагнозом, але ось так...
Поки міг ходити - ходив на вулицю, поки міг по квартирі хоч і ледве-ледве - намагався сам себе обслуговувати, і так в усьому, міг вже лежачий хоч сидіти - їв сам... і навіть зараз одну сторону відняло, то він робочою рукою неробочу поправляє, коли перевдягати треба - то одним робочим боком повертається наскільки може...
Це страшно, кожен етап цього йому доводилось приймати, іноді зі сльозами на очах, коли перший раз памперс, коли перший раз не всидів і впав на спину...
Єдине, що хоч немає болю, це рідкість при цьому діагнозі.
Виктория-9990• 05 августа 2024
По різному, зазвичай на сильних знеболюючих
ОдинРазНадетое• 25 августа 2024
У мами був рак підшлункової з метастазами на всі внутрішні майже органи. Не знали, тому ходила до останнього, обезболи не приймала, хімій не робили. За тиждень до смерті стало гірше, але ще ходила, лише за два дні перестала вставати... Важко це.
Молчунья• 02 сентября 2024
Рак есть разный.Например свекр умирал от рака горла долго и мучительно.Можно сказать, что умирал голодной смертью.А знакомый в возрасте 35 лет от рака горла умер через месяц как узнал о диагнозе.До 4 стадии рак не давал о себе знать.Как уже появились симптомы,не успел даже лечение нормально начал,через пару недель упал в кому и через месяц от постановки диагноза умер
Тримаю свічку• 02 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Ужас,он есть не мог?
Ламборджини• 11 сентября 2024
У знайомої невістка після 8 років лікування, лягла спати і не проснулася.
Anna_Aldarorah• 09 октября 2024
Не тема,а фильм ужасов настоящий ,как представила все описанные случаи,стало реально не по себе ,захотелось проветриться у доктора
Заздрість то погано• 30 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У отца рак. Зачем жалоба?
автор, ваше питання нормальне, ви хочете знати що буде. по-перше запитайте у лікаря, бо варіантів безліч - від поступового угасання до страждань від нестерпних болей до останнього. вивчайте як знеболити баться, варіанти є. не бійтеся морфіну якщо пропишуть.
Не служанка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У отца рак. Зачем жалоба?
Рак какого органа? Какая стадия.

У моего 4 стадия пробыла 1 год.

Рак кишечника потом метастазы в печени

Пожелтел, кушал мало, потом вообще отказался от еды.
Последнюю неделю болело все...
Кололи обезбаливающие

Последнюю неделю отказался вставать , пил только воду, была слабость ..

Такик и не проснулся