begovelik• 14 июня 2024

У прикордонні на Одещині затримали зерновоз із 41 ухилянтом (ФОТО, ВІДЕО)

14 червня, поблизу селища Новосельського на Одещині прикордонники виявили зерновоз «Рено», у якому замість зерна перебував 41 чоловік віком від 18 до 60 років. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Джерело: https://times.zt.ua/u-prykordonni-na-odeshchyni-za...

Бідні люди (
Вкусныйпончик• 14 июня 2024
Ответ длязавитушка
Як би/не як би, думаю/не думаю.
По факту -при Пороху люди в зерновозах з країни не тікали. Цим все сказано, шо я думаю.
А при янику взагалі газ був по70коп. І податків на нерухоме майно не було і за щемлю платиои копійки.

RaminaSonne• 14 июня 2024
Ответ длязавитушка
Не можу втриматись від жовчного коментаря - цікаво, а скільки з цих чоловіків, голосували в 2019 за Зеленського? Так шо ж вони тепер тікають з цієї країни мрій в зерновозах? Хай живуть з тим, що наголосували.
А нічого, що він перед виборами набрехав, і обіцяв геть протилежне тому, що робить зараз?
Чи люди мають зв´язок із космосом і мали здогадатися, що його підвісять за яйки і перекуплять, що воно віддаватиме свої борги живим м´ясом українців?
Pole• 14 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
А нічого, що люди, на яких навішали ярлик ’порохоботи’, попереджали? Питали ’за кого ви голосуєте? отямтеся!’
Тільки на цьому форумі була купа тем з дебатами, я вже мовчу про дебати офф-лайн.
БальзаковскийВозраст• 14 июня 2024
Ответ дляdreamsunny
Как ни почитаешь советчицу, то все упрекают голосованием 2019.
Тогда 73 процента голосовали за Зе. Выходит, три из четырех подобных постов от тех, кто голосовал за Зе.

А теперь большинство из них решило выгулять белое пальто.
В любом случае, прошлого не изменить.
Так голосовали же «про приколу», что-то новенькое»
БальзаковскийВозраст• 14 июня 2024
Ответ дляВкусныйпончик
А якби порох вирішив це питання? Ви думаєте путін не напав би чи випускав би всіх? Він шось ніде не каже хватить воювать чи його фракція могла б заблокувать закон про мобілізацію, але ні.
При Пороху можливо би і не напав повномасштабно
БальзаковскийВозраст• 14 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Обіцяти можна багато чого
Блискавка• 15 июня 2024
Ответ дляPlushaa
От 20 до 40 тис уе слышала
За 20 можно белый билет купить. Тут от 5 до 10 тис