Обижулька• Изменено 14 июня 2024
Вони з мене посміялися?
Була сьогодні в Брокарді в Києві, мала дещо прикупити. І як тільки я зайшла консультанти привітались, я у відповідь теж. Підійшла я до каси, розрахувалась за все. Підходить до мене одна дівчина з них і каже: ’вибачте, у вас така гарна сукня, де ви таку купили?’ Я кажу , що в інтернет магазині в інстаграмі. А інша дівчина посміхнулась і така:’ну я ж казала’. Дівчинка та що запитувала попросила в мене контакти того магазину, чемно попрощалися і все. Що це було?
Обижулька
• 14 июня 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Як ви живете з такими думками?
Якось живу, просто цікаво стало, що це було
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 июня 2024
Ответ дляОбижулька
А шо було?
Брюнетка в Мармеладе• 14 июня 2024
Нічого не було!Вони там ніщебротки ще ті, їхня думка взагалі б мене не хвилювала!
Обижулька
• 14 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Покажіть сукню
Окі) сфотографую як вільна буду! Звичайна сукня довга з розрізом
Каляка маляка• 14 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але вони дуже люблять оцінювати відвідувачів
Ёшки_Матрёшки• 14 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
А взагалі не етично обговорювати клієнтів
Якщо клієнт чує
Чу Ча• 14 июня 2024
я теж колись ’занюхала’ класні духи у дівчини. підійшла і спитала. і поки прийшла додому, назву забула. вже роки пройшли)
З родзинкою• 14 июня 2024
Ответ дляОбижулька
а я ось постидалась підійти до дівчини, в неї був просто шикарний піджак. Хотіла б дізнатися, де можна купити....
Обижулька
• 14 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Я це помітила) коли я зайшла, вони спочатку з ніг до голови обдивились, потім привітались. А взимку як я була в них, я одягла стару куртку і ботинки поношеші, бо лінь було принаряжатись. То коли я на касі стояла касира дивилась спочатку на моє взуття, куртку, а потім на покупки і навпаки🤣
Сумчатая кошка• 14 июня 2024
Ответ для__Jane__
А чого ви не спитали у неї чи знайоме їй таке слово,як ’тактовність’? І що незнайомим людям такі питання задавати то прояв безтактності?
Повна нісенітниця
Можна і потрібно, але лише в ввічливому виді і, якщо не відповідають чи бачиш негативну реакцію, вибачитись
Мене дуже часто питають) одна дівчина питала за болотний шовковий костюм , я його купляла в зарі, вона каже, я бачила його , але навіть не подумала, як він може гарно виглядати, ви - його окраса
Було приємно)
Ответ дляСумчатая кошка
Повна нісенітниця
Було приємно)
Зачем мне ваши рассказы про ’ болотные костюмы’ и вашу невоспитанность? Может у вас там на болотах,среди кикимор и не такое принято. 🤷♀️ Речь о людях тактичных и бестактных. А вы к каким хотите- к тем себя и причисляйте
Морковна• 14 июня 2024
Ответ дляОбижулька
Сподобалась ваша сукня
Продавці поводились не професійно
Я супер-пупер• 14 июня 2024
Мені навпаки- не посміялись, а сукня сподобалась. дівчина просто бачила її вже, і хоче таку. Може думала чи купляти чи ні, а тут вживу побачила і вирішила впевнитись, що та сама сукня.
Сумчатая кошка• 14 июня 2024
Ответ для__Jane__
Ви абсолютно не відноситесь ні до тактичних ні до вихованих, тому вам і не зрозуміти, що то є такт і вихованість, від вас тхне дешевим mauvaise odeur , і то не парфум
Голубая фишка• 14 июня 2024
Глупая голова у продавца,выглядит как с дикого села приставать к незнакомцам,и такое спрашивать
Сумчатая кошка• 14 июня 2024
Ответ для__Jane__
Удалено администрацией...
Абсолютно згодна) є просто пост, але прийде кончене, назве тебе кікіморою, а потім пише і за « оскорбления» та дно)) навіть не знаю, чому ви таке)))
Голубая фишка• 14 июня 2024
Ответ для__Jane__
Удалено администрацией...
Вы зря удивляетесь,есть люди без такта,у них норма приставать к незнакомцам,и они искренне удивляются,почему их наглости возмущаются
Сколько_мне_лет?• 14 июня 2024
якби не ’ну я ж казала’, то все було би ок. а так ті консультантки призналися, що поза очі обговорювали клієнтку.
авторе, не партеся, забагато честі перейматися словами якихось дівчаток.
Сумчатая кошка• 14 июня 2024
Ответ дляГолубая фишка
Приставать- це не зовсім те саме, що є ввічливо спитати. Ми всі живемо в суспільстві, треба вміти комуніцировати