условия по остановке огня в Украине и началу переговоров:
1. вывод украинских войск с территории Херсонской, Запорожской, Донецкой и Луганской областей.
2. обязательство не вступать в НАТО.
3. ’демилитаризация и денацификация’, а также сохранение безъядерного статуса.
«Если Киев и Запад откажутся от нового мирного предложения, далее условия будут другими», - добавил он.
2. обязательство не вступать в НАТО.
Результат:
вже голосів:
596 (70.7%)
Слава Украине
193 (22.89%)
Воюем дальше, пишу из тыла
54 (6.41%)
Воюем дальше, пишу из окопа
Ответ дляКокоСина
Як це не можна називати ? хуйло воно і в Африці хуйло
От создателей фразьі ’модньій вирус’)))
У них на болотах, забороняється називати речі, своїми іменами.
Зате матюччя в фільмах і серіалах. Мені ФБ шмат якощось серіалу підсунув, а там реально мат на маті. І знімаються їхні знаменитості: актриса-космотавтка, ще одна звізда. Тьху!))
Strawberry-b61a• 14 июня 2024
Ответ дляlyuba111
Люди просто хотять ЖИТИ!
Невже їх можна за це звинувачувати?
и? а путинские войска хотят убивать.
живите, пока есть возможность и ЗСУ вам ее дает
nightwoman• 14 июня 2024
Ответ дляЮлия_Юлия
Вот именно! Запорожье отдать ему, а с фига ли???? Мы никуда не выезжаем, сидим в своем городе, и нас отдать рашке???? Нет. Я не согласна!!!(((
Ну українці поділились на два табори, кого війна торкнулась і кого ні. Я впевнена, що якщо б в їхній дім прийшла війна, всі б опинилися на місті Запоріжжя або Херсона то відповіді були б кучніше і в одному руслі.
Strawberry-b61a• 14 июня 2024
интересно что там такое мне написали что сразу админы удалили) даже не успела прочитать
Strawberry-b61a• 14 июня 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Нам росию не победить, на переговоры не идут. Что будет дальше?
отдавать вашу квартиру росиянам, очевидно же
Ana Fernandes• 14 июня 2024
Ответ дляDressCat
Але ж ці ждуніхі чомусь не хочуть мінятись своїм житлом на житло, яке вже під окупацією їх улюбленного пуйла. Дивно та й годі
Меняю квартиру в Киеве на выезд 4 людей из моей семьи, которые не могут этого сейчас сделать
Ответ дляnabludatel
Війна в 30 км від Запоріжжя. З березня 2022 рашки не продвинулися ні на метр до Запоріжжя. А ми навпаки в ході контрнаступу звільнили біля 10 сіл в Запорізькій обл.
Передумов для захоплення Запоріжжя немає
В 30 км від Запоріжжя теж люди живуть... або залишили там своє єдине житло.
Coffee is Love• 14 июня 2024
Ответ дляЕленка14
Так, саме це. Розпустити війська, знищити те, що є, не брати нічого нового. Посадити всіх вояк за ’прєступлєніє протів наросії’.
І головне, що люди, які за перемовини, вважають себе ’думаючими’
Так а чим ця ’пропозиція’ відрізняється від безлічі попередніх вимог?
Ana Fernandes• 14 июня 2024
Ответ дляtanya_217
Всі пишуть патріотичні пости
Тим часом молодь забирає дітей і тихенько виїзжає з України. Якщо війна триватиме ще 10 років, то лишаться самі пенсіонери і інваліди
И правильно делают. Пока, скорее всего одинокая наблюдатель говорит как другие люди должны за ее дом отдавать жизнь.
Ответ дляsymbol
Це просто агонія перед початком роботи F16, навіщо взагалі аналізувати цю маячню? А місцевим матрьошкам краще бігти чергу за доларами по 200 займати, а не тут сидіти
Что за хрень я сегодня прочитала? Пилотов еще не начали обучать?
Украина онлайн если что.
Захід не хоче готувати багато українських пілотів до того, як Україна отримає достатньо F-16, так як їм немає на чому тренуватися в Україні і пілоти можуть розгубити навички, — Politico
Посилаючись на високопоставленого чиновника з Пентагону, видання пише, що Київ і західні країни посварилися щодо цього питання. Приміром, Україна має 30 пілотів, готових до навчання, але в США і Данії на навчальних майданчиках не вистачає вільних місць. Так, школа в Арізоні здатна навчати лише 12 пілотів одночасно.
Україна Online | Підписатись
Украина онлайн если что.
Україна Online | Підписатись
nabludatel• 14 июня 2024
Ответ дляlyuba111
Отож. руські безпринципні вбивці. Вбивають людей з типу своїх регіонів. І ви пропонуєте підти під руських в окупацію?
Ответ дляСахар-Ок
Окей. Давайте представим ситуацию через год-два. Мы будем в лучших условиях для переговоров??? Отобьем обратно хотя бы Херсонскую и Запорожскую обл.??
Переговорная позиция с каждым годом для нас лишь ухудшается. Война на истощение выгодна лишь РФ
ну давайте просто Запорожье отдадим, люди наверное в восторге будут местные. Так рассуждают из других областей, лишь бы их не затронуло
Татьяна-57fb• 14 июня 2024
Ответ дляНаталія-Ната
переговоры может и будут, но не на его бреднях и условиях он что все города занял? у нас тоже есть условия , можно еще лупить у него по домам - это тоже вариант , а то по нефтебазам не много толку