Помаранчова душа• 15 июня 2024
Вирішила пожартувати над чоловіком, що помираю і відчуваю провину
Він зараз в іншому місті.
Сказала, що зараз наїмся таблеток і вийшла з мережі
Через 0,1 секунду мені почали обривати телефон з інших номерів
Я вимкнула його
Зайшла через 10 хвилин
Кажу, що передумала
Він надсилає мені відео де у нього трясуться руки
Він весь в сльозах
І заїкається
Не впевнена, чи любить мене, чи злякався що буде без сексу
Я вимкнула його
Зайшла через 10 хвилин
Кажу, що передумала
Він весь в сльозах
І заїкається
Меломанка Маланка• 15 июня 2024
У вас один выход, что б не испортить с ним отношения, нужно срочно умереть
Крихітка на всі• 15 июня 2024
Ви, вибачте, не дуже нормальна...
В мене так мати любить робити. Набрати мене чи брата в істериці, що зараз таблеток наїсться або з вікна вистрибне і піде до тата (покійного), а потім телефон вимикає.
Знущання чистої води.
Ті, хто хочуть наїстися таблеток з відповідним результатом - про це не повідомляють.
Вашому чоловіку дуже співчуваю...
Знущання чистої води.
Вашому чоловіку дуже співчуваю...
Да_Я_ТакаЯ_• 15 июня 2024
Не надо себя сдерживать..
Сказала - сделала
По теме: вы Куку на всю голову .
Сказала - сделала
По теме: вы Куку на всю голову .
Помаранчова душа
• 15 июня 2024
Ответ дляЗастряла
Так а какой реакции от него вы ждали?
Я думала йому байдуже
Попихтю та й годі• 15 июня 2024
Второе, конечно. Иначе чего бы он так нервничал.
А вы, неумная женщина, почитайте сказку про мальчика и волков.
Помаранчова душа
• 15 июня 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
І я так думаю
Помаранчова душа
• 15 июня 2024
Ответ дляМамаБест
А яка була ціль у вас? Насмішити його?
З другої сторони, ви живете собі з ним, а тут ні з того ні з сього сказали, що наїстеся таблеток і він повірив? Чи ви не вперше так з ним жартуєте?
Не вперше
Бабка-байкерша• 15 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Не вперше
Значить, більше не будете так жартувати, бо не повірить вже, як розум присутній. Буде вам і справді погано, то подумає, що прикидаєтесь. Ото весело. І швидку не покличе.
До речі, якими таблетками ви там себе до смерті вбивали?
МУСЯкомарова• 15 июня 2024
Я б на месте вашего мужа,учитывая,что это не первый раз,просто развелась Вы жестокая
Бабка-байкерша• 15 июня 2024
Ответ дляПушкининиана
Оба нездоровы
Може, вона так провокує чоловіка на бурний секс.
Радощів то скільки - жива! Як з чистого листа, прямо відносини)).
Застряла• 15 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Я думала йому байдуже
И если так - то что бы вы сделали? Самоубились?
Застряла• 15 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Не вперше
Тогда вам реально пора сделать это с собой. Но вы ж не сможете, вам нужны эти эмоциональные качели