yanifangi2• 16 июня 2024

Скажіть чесно, як би віднеслись якби вашого чоловіка мобілізували?

Яка була б реакція? Які думки?
Чи дозволили б мобілізуватись самому без примусової мобілізації?
Teonaa• 16 июня 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Був мобілізований у березні´22. Нормально віднеслась. Це ж було очікувано, в принципі.
Проф.військовий?

Teonaa• 16 июня 2024
Ответ дляAmira-a
Мы это обсуждали, к сожалению останется только пытаться потеряться/сбежать в процессе.
Подруги чоловік - тижд-два назад як виїав. Ніде не спіймали, нікуди не заарештували.

Румунські (наче) прикордонники взяли пальчики і відвели кудись, де йому печатки про «нормальний в‘їзд» поставили, тобто для рих він «легал» . І нічого їх не бентежило, ухилянт він чи ні, взагалі фіолетово було.

Військовий час, який обґрунтовує закриття кордонів, вже гарно прострочений. Тобто я за те, щоб всі хто хоче виїхати, це зробили. Світ великий, життя одне. Влада хєрньой страдає , так, вибачте, може собі дозволити - денюшка ж іде?іде. А нам тут що ловити, власне.
Teonaa• 16 июня 2024
Ответ дляWomAnn
Так і є. Недарма сирсказав, що з мільйона тих, хто служить, 700 000 і фронта не бачили.
То хай би не мобілізацію, а перетрубацію провів, пошкріб із існуючої кількості військових.
WomAnn• 16 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Сподіваюсь це зробить. Ніби обіцяв
K.Yurchenko• 16 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Проф.військовий?
Ні.
hrystia• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
Ті дівчата які пишуть мій служе два або три роки. Видно в хороших місцях. В мене теж таких служивих багато. А от ті, хто не мав знайомств всі вже загинули протягом 6 місяців.
Не лякайте мене. Мій зараз на навчаннях, забрали несподівано. Сказали прямо: шукайте канали, щоб потрапити а норм. місце. А знайомств немає …
Zaviriuha• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
На місці нехай шукає підкати до командирів, пробуйте хоч щось, нажаль зараз так, хто хитріший той виживе.

Карина250• 16 июня 2024
Кто служит по 2 года и жив, понятно что явно не на нуле служит.
Teonaa• 16 июня 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Ні.
Тоді це не «очікувано», чого ви розказуєте
Плюс у мене таке враження, що чоловіки (принаймні раніше, давно), легко підписували добровільну згоду, назвем це так. Бо було типу чи соромно відмовляться, чи в глибині душі почували той нав’язаний обов‘язок. Це зараз з легкістю ухильнуться і нічого не дрогне, а раніше мені здається було інакше. Но можу помилятися
K.Yurchenko• 16 июня 2024
Ответ дляTeonaa
В смислі неочікувано і нав´язливий обов´язок? Ми нікуди не збираємось звідси їхати. Ми живемо за 200 км до фронту. В нас два бізнеси, будинок, земля. І що, ми це все маємо віддати за просто так? З якого такого переляку? Про це навіть мови бути не може. Він робить свою справу, я роблю свою. Далі видно буде.
Helenny• 16 июня 2024
Спокійно.
Хтось мусить захищати країну. Страшніше окупації немає нічого.
Якщо батьки не відвоюють свою країну, то ця війна дітям достанеться. Сину 12. От за нього боюсь.
greenhouse• 16 июня 2024
Кроме мужа, у меня больше никого нет. Отнеслась бы крайне негативно
Egin• 16 июня 2024
Вот по этой причине я сделала все от меня возможное, чтоб он оказался заграницей.
ЮлияL• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
На нуле 2 года и три месяца. Никаких знакомых.
WomAnn• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Хай швидше шукає
Нашого обдурили, пообіцяли будівництво лінії оборони. Він зварювальник. А не окоп на нулі.в результаті саме пекло після двох тижнів навчання і все. Немає
Анна_Бель• 16 июня 2024
Якби можна було б повернути час, то нехай був би ухилянтом, дизертиром, ким завгодно аби живий
Анна_Бель• 16 июня 2024
Ответ дляMila Kuzma
Мій третій рік служить. І не тільки мій…
Ну явноине на передку
Анна_Бель• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
Саме так
LekaCH80• 16 июня 2024
Ответ дляm.wind
мій служить вже 2 роки
Где служит? Просто интересно слышать, когда гордо говорят ’ а мой вот служит 2 года, 3 года’, а как спрашиваю где, оказывается Днепр или Львов)

LekaCH80• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
100%
Туся-748b• 16 июня 2024
Все хотят жить дома, в Украине, но за счёт чужих жизней. Своих мужей под юбки прячете, а чужие пусть воюют.
Zaviriuha• 16 июня 2024
Ответ дляЮлияL
Удачі йому шаленої і здоровʼя міцного. Нехай повернеться швидше до вас🫶🏻
ЮлияL• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
Дякую вам🤗❤️
Amira-a• 16 июня 2024
Ответ дляТуся-748b
Абсолютно не все хотят жить в Украине. Это Украина не отпускает.
m.wind• 16 июня 2024
Ответ дляLekaCH80
ага, щоб ваш ще послужив так 2 роки, як мій в Львові чи Дніпрі, то може б війна закінчилась скоріше.
m.wind• 16 июня 2024
Ответ дляZaviriuha
На нулі більше року, живий і більшість його товаришів також живі
hrystia• 16 июня 2024
Ответ дляWomAnn
Хай швидше шукає
Боже, чому можна навчитися за два тижні? Певні обіцянки є, але чи не обдурять.
Ya tyt• 16 июня 2024
У приятельки помер чоловік, морська піхота, пішов сам, хоча мав бронь на підприємстві, де працював. І от одне дурко у неї запитало: а чого ти чоловіка свого пустила воювати? Не любила, значить.
Це просто триндець, у мене немає слів.
Teonaa• 16 июня 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Неочікувано, в плані що очікувано - коли бойовими діями займаються люди, які в цьому тямлять та за покликом волі. А не по примусу, і не від безвиході (типу хто як не я). Ну, я про початок. Я очікувала що буде так.
K.Yurchenko• 16 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Зрозуміло, що в ідеальних умовах так і має бути. Від цих умов ми ще, на жаль, далеко. Тому робимо, що можемо, і не скаржимось.