Тётя Хрюша• 16 июня 2024
Какой бюстик подойдет под такую майку борцовку?
НаБалКоніХодять• 16 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Сколько той жизни, зачем там бюстик))
Что значит ’зачем’? Нужен
Бабка_в_кедах• 16 июня 2024
Если грудь маленькая и красивая то под такие майки можно и не одевать , если нет то любой лиф без бретелей
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Что значит ’зачем’? Нужен
Часом в чоловіків груди більше ніж у жінок і не «нужен»
Це просто пристрій для тортур
Не против• 16 июня 2024
Ще можна вдіти улюблений бюст, щоб його було видно, або спортивний топ. Я зараз купила собі Найк, така довольна!
НаБалКоніХодять• 16 июня 2024
Ответ дляНе против
Це просто пристрій для тортур
Мужская грудь не является сексуальным объектом. И мужских бюстгальтеров нет
Вилосипедниця• 16 июня 2024
Ответ дляНе против
Не жарко в спортивном?
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляВилосипедниця
Не жарко в спортивном?
Так він на це розрахований, щоб пахати в залі. Він драй фіт і ще бувають різна перфорація.
Це все індивідуально, я його не відчуваю а дорогі французькі мені заважають і жмуть🤪
Якщо чесно, я довго шукала якій мені підійде, і нарешті! Інтуїтивно на сайті і підійшов 😍
Тётя Хрюша
• 16 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Без бретелей лиф все равно видно сбоку
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляВилосипедниця
Не жарко в спортивном?
У мене була мета знайти, щоб я його не відчувала, перепробувала все, і не тільки спортивне. Зараз ще є скімс, я ще не пробувала, може вони вам підійдуть?
Бабка_в_кедах• 16 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Без бретелей лиф все равно видно сбоку
Не знаю у меня не видно , очень много таких маек , ношу телесные
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Сексуаліщація груді це окрема тема. Я вас не збираюся переконувати, ви самі кого хочеш переконаєте🤪
Тіло кожної людини це її особиста справа, окей?
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Что значит ’зачем’? Нужен
Господьбог на проводі))
НаБалКоніХодять• 16 июня 2024
Ответ дляНе против
Почему же отдельная? Женщины носят лифчик отчасти потому, что их грудь является сексуальным объектом. Нет, переубедить кого угодно я не в состоянии. Да, каждая женщина вправе сама решать, носить ей лифчик или нет. Но тогда почему вы спрашиваете автора, зачем ей лифчик?
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я зреагувала на вашу однозначну позицію. Сексуальний обʼєкт це індивідуально і це нормально. Сексуалізація грудей це частина міфу, не більше. Мене збуджують чоловічи груди і ягоди ці, і ніхто їх не закриває в каркасний виріб, який впивається в тіло. Раніше обовʼязково було носити жорсткий корсет, що аж були дірки в тілі, це просто деструктивні звички людства. Ще 200 років тому жінка була варіантом тварини, нормальною людиною рахувався лише білий чоловік. А жінки діти і люди з іншими відтінками шкіри були як полу-люди типу тварин🤪
Освічую темряву• 16 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Без бретелей лиф все равно видно сбоку
Под такие и носят бюсты вс с бретельками со стразами, и контрастных цветов тоже
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вам плохо?
Справедливо, бо я перейшла на особистісний рівень діалогу і ви теж))
Періодично погано, періодично добре, по різному))
НаБалКоніХодять• 16 июня 2024
Ответ дляНе против
Для вас выходить на улицу без лифчика нормально. Для меня нет
Зрадорозганячка• 16 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я наверное сдам обратно эту майку.В Заре принимают возврат?
Легко принимают) Но есть бюсты как купальник - через шею) Я вообще на лето ищу разные варианты тонких купальников без чашек - там и цвет подобрать можно и фасон под любой топ)
Не против• 16 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я на це не зазіхаю🤗 це ваші кордони🫶
Дюагональ• 16 июня 2024
Бюстгальтер базовый, с бретелями, которые можно отстегивать. Мультифункциональный.
Если у вас заметная грудь, лучше сдайте эту майку обратно.