Куда ж без меня• 17 июня 2024

Як вам ця чоловіча туалетна вода?

Бюджетна, ніколи не купувала, жіночий подобається, так не хочеться брати за 2000, може можна чоловіку разок на пробу взяти за 1000?🤭
ніколи такого не було• 17 июня 2024
Норм
сказочное_Бали• 17 июня 2024
Які парфуми подобаються чоловіку?
автор Куда ж без меня • 17 июня 2024
Живанши, Версаче ось закінчились, він не переймається сильно, які я оберу на свій смак.
сказочное_Бали• 17 июня 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Якщо не переймається, беріть. Вони свіжі, на літо підійдуть.
Стрекоза любви• 17 июня 2024
Почитайте відгуки. Більшість знавців парфумів позитивно про нього відгукуються, хоч і бюджетний аромат. Так, він більше «моно», не розкривається. Але приємний.
ПесиКот• 17 июня 2024
От женского балдею. Подозреваю, и мужской неплохой