Українська Мрія• 17 июня 2024

Яких якісних виробників українського взуття ви знаєте і можете порекомендувати?

Не против• 17 июня 2024
Із укр виробників я замовляла взуття у mlex-shoes. Ну разів 5 замовляла і взуття реально якісне. Але останні рази я беру на розмір більше, ну наприклад, 24.5 у них вважається 37, то беру 38 розмір. У мене 24,5 і мені зручніше брати трохи більше. А так, дорікань геть нема. Ще раз купувала у leader.style зимове взуття. Зробили якісно, також нема претензій. Всі ці фірми є в інстаграм. Чітко обговорюю який розмір треба. Завжди отримую бажане.

Аноним_1859• 17 июня 2024
Я рекомендую Respect. Обожаю их обувь. Но тут обитает дама-прилипала, которая его путает с другим Респектом и бтется в истерике. Если что, магазин есть в Киеве, в нескольких ТЦ-на Оболони, Майдане и т.д .
Знаю бакси• 17 июня 2024
До війни купувала у харківських виробників зимові чоботи. На сезон чи півтора вистачало.
Декілька пар купувала в Інсті бренд ’мама я обута’ ( можливо з Дніпра виробник). Не порекомендую. У кросівок не зручна для мене колодка виявилася. Дуже ноги боліли і втомлювалися. У балеток- одразу вилетіли устілки і через пару місяців тріснула підошва.
Бідося• 17 июня 2024
Ответ дляЗнаю бакси
у меня зимняя мида проходила 3 сезона, я в шоке. поменяла молнии и четвертый тоже отхожу.
Тётя Хрюша• 17 июня 2024
Хамелеон, Апдель шуз
Репетиторша• 17 июня 2024
Та их все в Китае шьют и укр наклейки пришивают.
Знаю бакси• 17 июня 2024
Ответ дляБідося
в мене може ’бзік’, але...
саме в чоботах , саме в шкіряних мені не подобається, коли на згині стопа- пальців дуже мнеться шкіра. прям глибока зам’ята лінія. тому, 2-3 роки не ношу чоботи.

Знаю бакси• 17 июня 2024
Ответ дляРепетиторша
не всі. В нас в місто є взуттєве виробництво. жодна пара , що там пошита не продається в магазинах України. все йде на експорт до Італії.
Бідося• 17 июня 2024
Ответ дляЗнаю бакси
в мене може ’бзік’, але...
сейчас с тракторной подошвой оно не мнется. все как влитое- и это прекрасно ну тогда я такое взяла)
Кудесница_с_пургеном• 17 июня 2024
Як не дивно, але зимове українське взуття ніколи не рвалося, просто з роками вже втрачало вигляд. А купую тепер в Інтертопі якісь дорожчі бренди, то незручно, і зношується швидко. З якісного італійського взуття мала тільки різні туфлі, але ж їх надягаю лічені рази на рік. Ще були чоботи MaxMara, відклеїлася підошва 😞
Инстагра_мерша• 17 июня 2024
Никаких
Stepa_nida• 17 июня 2024
Artelle shoes
Hvoya
Lookie atelier
Ikos shoes
Фіфачка• 17 июня 2024
Взутік
Жади Эль Адиб Рашид• 17 июня 2024
Не рекомендую Вишенку. Это просто обувь -убийца.
А студио 27 понравились балетки. Мягкие, удобные , недорогие
Жади Эль Адиб Рашид• 17 июня 2024
Ответ дляРепетиторша
Это не правда. В Харькове очень много обувных производств. И в Одессе тоже.
Кров з молоком• 17 июня 2024
Ответ дляАноним_1859
Даже если принять не веру, что российский и украинский Респекты - разные компании, то украинским производителем ни один из них не становится. Это Китай.
Розвідка Маші• 17 июня 2024
у меня зимние и осенние ботинки gem, мне очень нравятся. я сначала купила зимние, а через год осенние, без меха. и этой зимой ходила в них)) даже без меха тепло было, ну зима была не очень холодная, с мехом реально теплые, на глубокий минус)