Захекалася читать• 17 июня 2024

Чи працює у ваших містах МакДональдс під час повітряної тривоги і під час відклю

чення світла?
Молчалка• 17 июня 2024
під час тривоги ні, коли світло виключають, тоді так
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Під час тривоги - ні, і після неї, до години, теж зачинений. При відключеннях світла - працює
Вимагаю спілкування• 17 июня 2024
Під час тривоги-ні. Під час відключень-так, мають великий генератор
Molochay• 17 июня 2024
Во время тревоги -строго нет. Если есть генератор, то отключения не влияют на работу ресторана
Заздрість то погано• 17 июня 2024
Во время отключения света не попадала. Во время воздушной тревоги всех выгоняют.
Тут как тут• 17 июня 2024
Не працює під час тривог, і відчіняється не одразу після відбою, ще хвилин 10-20 треба почекати.
Рожева юбка• 17 июня 2024
В нас він з початку війни не працює, і навряд чи вже працюватиме((
Пузата Хата• 17 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
І в нас((
Срочнокпсихологу• 17 июня 2024
Під час тривоги вони йдуть до найблищого укриття, тому не одразу відкривають
ДА да да• 17 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
Харків?
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Де це відкривається через 10хв?
Вони з укриття тільки стільки виходять. + треба запустити всю техніку. Хвилин 30 мінімум. А зазвичай до години
Помидорина• 17 июня 2024
Не працює
Рожева юбка• 17 июня 2024
Ответ дляДА да да
Харків?
Ні, Миколаїв.
Дюйм оф о4ка• 17 июня 2024
ой, не знаю, ми рідко там буваємо, на тривогу не попадали, а от в кфс часто ходимо, то завжди закриваються. Полтава
Зоя Жорівна• 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Де це відкривається через 10хв?
Та ні, година - це ви перебільшили. До 30 хвилин.
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Якраз я точно знаю. Бо ходила туди на обіди кожен день. Зараз перестала. Бо прийдеш. Чекаєш. Потім знов тривога. І йдеш без нічого назад
Зоя Жорівна• 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Хожу періодично. Полтава. Завжди відкривається Мак приблизно через 25-30 хвилин після відбою.
автор Захекалася читать • 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ого, а скільки ж це заробляти треба, щоб там обідати кожен день?