Захекалася читать• 17 июня 2024
Чи працює у ваших містах МакДональдс під час повітряної тривоги і під час відклю
чення світла?
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Під час тривоги - ні, і після неї, до години, теж зачинений. При відключеннях світла - працює
Вимагаю спілкування• 17 июня 2024
Під час тривоги-ні. Під час відключень-так, мають великий генератор
Заздрість то погано• 17 июня 2024
Во время отключения света не попадала. Во время воздушной тревоги всех выгоняют.
Тут как тут• 17 июня 2024
Не працює під час тривог, і відчіняється не одразу після відбою, ще хвилин 10-20 треба почекати.
Пузата Хата• 17 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
В нас він з початку війни не працює, і навряд чи вже працюватиме((
І в нас((
Срочнокпсихологу• 17 июня 2024
Під час тривоги вони йдуть до найблищого укриття, тому не одразу відкривають
ДА да да• 17 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
Харків?
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Де це відкривається через 10хв?
Вони з укриття тільки стільки виходять. + треба запустити всю техніку. Хвилин 30 мінімум. А зазвичай до години
Дюйм оф о4ка• 17 июня 2024
ой, не знаю, ми рідко там буваємо, на тривогу не попадали, а от в кфс часто ходимо, то завжди закриваються. Полтава
Зоя Жорівна• 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Де це відкривається через 10хв?
Та ні, година - це ви перебільшили. До 30 хвилин.
Сегодня я не я• 17 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Якраз я точно знаю. Бо ходила туди на обіди кожен день. Зараз перестала. Бо прийдеш. Чекаєш. Потім знов тривога. І йдеш без нічого назад
Зоя Жорівна• 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Хожу періодично. Полтава. Завжди відкривається Мак приблизно через 25-30 хвилин після відбою.
Захекалася читать
• 17 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ого, а скільки ж це заробляти треба, щоб там обідати кожен день?