рукиЖимолости• 17 июня 2024

Як ви робите обʼєм біля коренів?

У мене довге волосся і досить важке, тож виходить прилизане біля коренів ( а пасує мені коли є трохи обʼєм). Я раніше робила горфе, але зараз з дитиною не завжди є час і трохи нервують ці хвильки, які де-не-де видно. Як ви припіднімаєте волосся від коренів? Дякую 🤗
ЯНаПэПэ• 17 июня 2024
Матрікс спрей
А я з косою• 17 июня 2024
Аналогичная проблема, тоже ищу вариант ее решения
Пьяная вишня• 17 июня 2024
Пудра доля объема.
Ищу-брожу• 17 июня 2024
не делаю, 90-е уже давно прошли
Намазюкана нішою• 17 июня 2024
Спрей на прикорневую зону, укладка брашем. Пудра, гофре, электробигуди. Начес.
Мядуза аля моргонер• 17 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
не делаю, 90-е уже давно прошли
они как раз сейчас входят , будет модно стиль 90 в прическах
Ищу-брожу• 17 июня 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
ну как будет - поговорим))
murmurik• 17 июня 2024
Купите пудру тафт .ее каплю надо , как слегка присолить плюс дольше не жирнятся корни
ничевока• 17 июня 2024
Матрикс прикорневой спрей.
Высушивание волос феном, при котором сначала снизу сушим и ставим корень, потом сверху вытягиваем.
автор рукиЖимолости • 17 июня 2024
Ответ дляничевока
Матрикс прикорневой спрей.
Бачу і вище його теж радили. Але у мене волосся не фарбоване, то ж не буде ефекту брудного волосся?
ПриснитсяЖЕ• 17 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Мені не підійшов взагалі. Виглядає як об´єм на брудному волоссі
ничевока• 17 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Він не зліплює. Варто спробувати.
Ще гляньте на Тему або Алі такі заколки: https://share.temu.com/pctkdB3vhaA
автор рукиЖимолости • 17 июня 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
То як ви припіднімаєте волосся?
Чудо в декрете• 17 июня 2024
Зробила процедуру Буст-ап
Навіть з мокрим волоссям маю об’єм
автор рукиЖимолости • 17 июня 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Зробила процедуру Буст-ап
Навіть з мокрим волоссям маю об’єм
О розкажіть, будь ласка, детальніше. Яке у вас волосся, довжина? Як саме проходить процедура? Не надто шкодить?
Полтавська галушка• 17 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Це дуже шкідлива процедура, така сама як хімзавивка.
ПриснитсяЖЕ• 17 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
То як ви припіднімаєте волосся?
Ніяк, нічого довго не тримає. Важке волосся. Трохи рятує каскад, але таке...
Чудо в декрете• 17 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
В мене зараз середня довжина. Але бачила і на довгому волоссі. Маю дуже густе волосся, то через це завжди втрачається об’єм (під своєю ж вагою волосся приплющується)
Тож, буст - ап, це щось типу прикореневої завивки. За ефектом нагадує гофре, але набагато крутіше тримає об’єм. Воно не змивається, не розходиться, тільки відростає. Але за бажанням можна і випрямити. Частотой пасмочок можна регулювати об’єм. Я робила не на всю голову, майстер підібрав саме за моєю потребою.
Тож об’єм тримається за будь-яких умов, а волосся набагато менше жирниться. Я як у мріїї мию волосся тепер 2 рази на тиждень (а буто день/через день).
Якість довжини волосся не змінюється
Добрая свекровь• 17 июня 2024
Солевой спрей на влажные волосы на макушке и насадка фен с длинными пальчиками см 6-8