КучМала• 17 июня 2024

Маю друга - колишнього коханця

Колись з ним зустрічалися. Довго,років 5. Любив,допомагав. Заміж не кликав. Їздили разом відпочивати. Потім якась перерва у стосунках. Змінив роботу. Купив квартиру у Києві. Заміж покликав,але...в мене перегоріло. От нічого не відчуваю,а раніше мліла. Тим не менше телефонує,питає. Коли почалася війна і я виїхала з дитиною( а батьки відмовились),приносив хліб,тушонку моїм батькам,мені гроші слав на карту.. На новий рік подарував просто так 1 тис дол,запросив у ресторан. Якихось натяків нема взагалі. Час від часу може написати і спитати як я. Бачу його раз на рік. Вітає грошима на 8 березня,ДН моє і моєї дитини (висилає на карту). Дитина не його. Це вже тягнеться не один рік. Зараз з грошима не дуже. Завжди каже-як щось треба-пиши.Але мені якось незручно. Він працює недалеко від мене,але ми ніколи не пересікаємося. А це пересіклися випадково у магазині,що поруч. Розговорилися. Питає- гроші є? Я кажу- на що? на хліб і масло є. На новий лляний костюм нема. Питає мене 5 тисяч вистачить? Навіщо це йому?
І зустрічаюся з чоловіком,який ну абсолютно нічим не допомагає. Зате теж заміж кличе. Але й гривні не дав.Може,я не з тим зустрічаюся?
AVIV@• 17 июня 2024
💯 не з тим

Сонячний день• 17 июня 2024
треба шукати третього, щоб і піклувався і щоб пристрасть була в стосунках
Да, я блондинка!• 17 июня 2024
Може не перегоріло, а звикли до гарного відношення до себе) У вас сторонній чоловік гроші дає, а тут буває свій забирає(
муха в кедах• 17 июня 2024
Класно. Теж хочу такого друга.
муха в кедах• 17 июня 2024
Я с первого дня в харькове и хоть бы один хрен такой или друг или поклонник местный кидал на карту, но куй там плавал. Раз б/м подкинул денях и на этом все.
В танке• 17 июня 2024
Не с тем, ищите другого, раз тут перегорело всё уже.
Анонім-ка• 17 июня 2024
Комарь зеьени скинул просто так,хороший сон
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
ні,не уявляю як з ним секститись.чомусь запах його став для мене неприйнятним
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляАнонім-ка
Не, такое бывает, мне тоже друг иностранец кидал, просто друг, он женат.

13чудоСВЕТА• 17 июня 2024
Так сами знаете ответ!
Нечего обсуждать даже.
Но на переезд в другой город, готовы?
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ дляАнонім-ка
ви п*яна?
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Так сами знаете ответ!
Нечего обсуждать даже.
Но на переезд в другой город, готовы?
зачем в другой город? он в моем городе,если вы об этом
Голодаю• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
Сколько ему лет?
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
чого. Секстинг це дуже приємно.
В танке• 17 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
чого. Секстинг це дуже приємно.
Но не с мужчиной, к которому нет никаких чувств вообще.
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Сколько ему лет?
51.але виглядає він супер.максимум на 45. Красивий,підтягнутий.ніяких пивних животів нема
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляВ танке
ну ето да
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
Ну зрозуміло. Бажання до 51річного звісно не буде.
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
чому,звісно..я зустрічаюся зараз теж з 50 річним. але крім сексу у нього взяти нічого..були почуття,але відсутність допомоги все нівелює. все ж таки жінка любить коли впевнена в чоловіку. Є такі 50-річні,що 40 -річним до них далеко..раніше йому було 47..бажання теж не було.пропало.хоча чоловік дуже молодо виглядає.дбає про себе

Марафетчица• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
но деньги уявляєте как брать. Ну да. Они же не пахнут)
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
Гарні чоловіки років у 18-20.
Знаю одного, йому вже 31, вже звісно не такий молодий і гарний як колись, але й досі сексуальний, а в свої 16-21 був просто ходячий секс.
Марафетчица• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
а вам сколько?
Бабка_в_кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
Надо же, деньги брать запах не мешает
Марафетчица• 17 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Надо же, деньги брать запах не мешает
они не пахнут
муха в кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
а скільки вам? Мені 38 я б не змогла з 50річним, це застарий для мене, мені й 35-45річні вже не цікаві
Бабка_в_кедах• 17 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
Так и Автору не 20 и перманентные финансовые проблемы)
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
Гарні чоловіки років у 18-20.
мій тепер.50-річний ходячий секс. тут причепитись нема до чого. ну і раніше(за пам*яті) колишній коханець теж був огого
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
44 мені. то вам такі попадалися. є такі красені підтягнуті,молоді лицем,що без паспорта ви й не взнаєте скільки йому. теперішньому теж 50,але він красивий і жінки навіть при мені клеються. бо від нього пахне сексом. але крім цього взяти з нього нічого
автор КучМала • 17 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Надо же, деньги брать запах не мешает
так сам предлагает. я ни разу не попросила ничего. сам высылает.сам дает.сам поздравляет.
Бабка_в_кедах• 17 июня 2024
Ответ дляКучМала
Интересно, а когда бывший снимет с денежного довольствия, этот будет продолжать сексом пахнуть или таки начнёт бесить?