Малявка ще та• 17 июня 2024

Жіночні успішні дівчатка, хелп!

Питання за порадою саме до дівчаток, які успішні у стосунках і знають як бути цікавою жіночною жінкою для свого чоловіка.
Довго в терапії, за плечима 20 років з витонченим абʼюзером, який не пив, не бив, заробляв. І ніби розібралась що не так було, а як робити і будувати стосунки так як треба не знаю і не вмію. Бачу і розумію, що моя терапевтка в тому не сильна, це проста втомлена жіночка з трьома дітьми і стабільним а-ля радянським шлюбом. Відчуваю, що топчусь на місці в цій темі, хочеться розвитку. Чоловіки зустрічаються, але максимум 2 побачення і яякось їх зливаю, сама того не бажаючи, розумію що туплю, не вмію адекватно оцінювати ситуацію і показувати саме жіночі кордони.
Порадьте куди рухатись, що вам допомгло. Який спеціаліст, блогер чи книжка? Де брали цього життєвого і жіночого досвіду, мудрості?
Королева краси• 17 июня 2024
психологи, причем за год сменила трех уже- беру, что могут дать и иду дальше.
что за мытарства с усталой вашей женщинкой, не пойму? если с нее уже толку нет..

автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Можете порадити фахівця?
Курочка• 17 июня 2024
У кого вы совет спрашиваете? Они вам сейчас(обитатели форума, которые себя успешными и женственными считают), напишут:’если от природы не дано, то все’🤣
Весёлая морковка• 17 июня 2024
Что-то бесполезный психолог раз у Вас запрос, как снова найти абьюзера. ’’Які знають, як бути цікавою жіночною жінкою для свого чоловіка’’...
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляКурочка
А раптом буде гарна порада)
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Порадьте полЄзного)
Королева краси• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Можете порадити фахівця?
если честно, это опыт сестры)) если нужно я спрошу у нее, но это не очень быстро. и да, вторая была как специалист, в программу которого сестра попала через отбор, прошла свои 10 занятий и хотела б остаться, а мест нету.
Королева краси• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
А раптом буде гарна порада)
я год назад считала, что психологи- выкачка денег. но сестра очень поменялась в лучшую сторону и прорабатывают они по запросу волнующую тему. и мужчин в том числе.
Чумачечая Весна• 17 июня 2024
Не специалист в отношениях, но мои отношения меня полностью устраивают, счастлива в браке
Из того, что могу выделить:
Стало легче жить, когда сама для себя свои границы очертила, поняла как хочу и как не хочу. Специально ничего не искала. Когда шло что-то не так как я ожидала, не навешивала ярлыки, просто решала подходит мне или нет.
Интересовалась другим человеком, но не пыталась стать для него удобной или интересной, была собой

ДА да да• 17 июня 2024
В терапии вы должны разобрать, почему проявляете свои мужские качества и какие. Какие в вас есть женские, как их проявлять и в каких ситуациях
Стервочка• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Можете порадити фахівця?
Существует любовь, судьба. Вы можете много лет ходить на свидания и даже спать с этими людьми какое то время, но если оно не ваше, то он пойдет себе дальше. А вы, хорошо еще, если 4 не родите.
Что вы мечетесь? Почему нельзя просто жить для себя, для детей. А ваше мимо вас не пройдет, если суждено
Стервочка• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
А раптом буде гарна порада)
Яка? Хватать первого попавшегося?
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Клас. Дуже буду вдячна за контакт
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Так, терапія це чудо. Я теж дуже змінилась, всі помічають. Але ця тема і коли вже 40 турбує, я поводжусь і будую стосунки ніби мені 15
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Из того, что могу выделить:
Красиво. А як цікавились так, щоб не бути навʼязливою чи зручною. Могли б навести приклад? Це про те що писати першою чи щось інше?
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляДА да да
І чоловічих не проявляю. Є проблеми з проявом агресії, злості, тому брати від життя своє важко. Чомусь хочеться бути дівчинкою, але я вже тьотя 40 рочків. Головою розумію але нічого зробити з цим не можу. Я хочу відчувати себе дівчинкою, а вони очікують жінку, мене це ображає, типу ’я не така’ і починаю щось чудити не те
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Як про мене написано. Шукайте нормального що буде любити забезпечувати оберігати. Ті що у вас були, то не чоловіки взагалі, а гімно.
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Мені 38 і з чоловіком я теж хочу бути дівчинкою, а не бой бабою.
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Я не проти такого, але де його взяти.
Ще трохи фігура підводить, з формами і липнуть тільки за сексом або як до мілфи , а це взагалі не моє і не відповідає моїй натурі.

автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
В мене саме дитиною дівчинкою, не просто слабшою за чоловіка. І натяки на інтим, компліменти про сексуальність ображають
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
это тоже нормально
Крим мій• 17 июня 2024
Света Бугела. Погуглите, у нее ютуб, инста, телега. О том, как расти, о подсознании. Очень современная и глубокая
Если сперва будет непонятно, не уходите, смотрите. Много бесплатных материалов
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Я не проти такого, але де його взяти.
Отсеивайте всех таких пока не встретите нужного
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
это тоже нормально
А моя пт каже що я провалююсь в дитячу позицію і шукаю не чоловіка а тата і щоб додав те, чого тато не додав. Каже що чоловіки це можуть відчувати, а їм потрібно інше, вони бачать жінку, яку хочуть, а вона дитина
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляКрим мій
Дякую, пошукаю
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Так вже пенсія на носі, а я все відсіюю)
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Своего не пропустите. Это тот кто никогда не предаст, всегда поможет, никогда не изменит и не предпочтет вам других.
Оце фіфа• 17 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ваша пт дивна і непрофесійна. Люблячий нормальний чоловік дає турботу, захист, забезпечує. Нелюблячий скупий або аб´юзер це не чоловік взагалі.
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Після 20 річного шлюбу, де мене без жалю розтоптали не вірю що таке існує або що таке можливо у мене(
автор Малявка ще та • 17 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Мій не був скупим, але брехні вище вух. Вона просто не по цій темі, з нею класно розбирати батьків, свої внутр таргани, а щодо взаємодії і побудови стосунків вона нічого не дає