Пишу_граммотно!• 17 июня 2024

Вы бы обрадовались такому соседству в купе?)

Две женщины заняли нижние полки с детьми +-5 лет ))пришли ещё две женщины, которые купили верхние полки и начали возмущаться, что нечем дышать , что в купе вместо 4х людей будет 6 и тому подобное , что дети будут мешать . Как бы вы отреагировали ?))
Контрольница• 17 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Звісно, вам краще знати, на що здатна людина, якої ви не знаєте 🤦
Тюті-путі)
Ваші слова за вас вже все сказали

Цвірінь• 17 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Самая главная претензия - почему не выкупили все купе и воздух
Дуже хочеться, щоб це повідомлення побачили жінки з верхніх полиць - у них Є право на повітря, у нас у всіх є, ми білкова форма життя, залежна від кисню, в спеку з високою вологістю потреби в кисні сильно зростають, у астматиків, алергиків, людей з хворобами серця (таких мільйони) та легенів починаються загострення. Їм варто негайно дзвонити на гарячу лінію - і провідник буде змушений відчинити вікно. А протягофоби хай у наволочки голови замотують.
Мама Карло• 17 июня 2024
Ответ дляБанка з медом
Позвала бы проводника и указала бы несоответствие количество пассажиров и купленных билетов.
Так соответсвте же по закону....
Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Багато маркерів, які на це вказали)
Так багато як ви вказали мені до цього ще далеко шановна
Луковая• 17 июня 2024
Ответ дляdulenok
Вы значит с нами в поезде точно не ездили :)
Ну да, мы все с Луны. Одна вы ездите в транспорте
автор Пишу_граммотно! • 17 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Это не имеет значения. Концентрация людей на квадратный метр ужасающая. А вы уже придумали, вместе ли вы едете со второй мамочкой и, если вместе, почему не выкупили для себя все купе?
Удалено администрацией...
Контрольница• 17 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
По вас порівнюю )
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 17 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Ви дійсно вважаєте, що така ситуація неможлива? Особливо влітку
Гопница-Советчица• 17 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Тюті-путі)
Ваші слова за вас вже все сказали
Удалено администрацией...

Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Вона відящая.
Мама Карло• 17 июня 2024
Ответ для40каградусная
Ну то есть если б не два ребенка, им бы сразу было чем дышать в купе? Шо ж там за дети такие, весь кислород спалили 😂
А мой еще пердит ..
Малая Налегке• 17 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Де ви побачили, що жінки з дітьми не дають відкрити вікно?
dulenok• 17 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Удалено администрацией...
Чего вдруг неадекватная?
Цвірінь• 17 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
жінки з верхніх полиць мають яку основну проблему? ПОВІТРЯ. Авторка це повторила двічі.
Хома з пастою• 17 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Щодо повітря, є санітарні норми. Температура у вагоні не може перевищувати 26 градусів, приток свіжого повітря має бути не менш як 1 кубометр повітря на 1 кв. метр площі вагону на 1 годину шляху. Вентиляція має працювати, якщо її немає, має бути відчинене вікно. Мами ж у поїзді не ідіотки позбавляти своїх дітей кисню і вікну не будуть противитися. Якщо хтось боїться міфологічних протягів - має возити з собою хустку, шапку, та хоч скафандр - і не створювати своєю фобію проблем іншим. Від ’протяга’ рецепти є, а задуха - щорічна причина смерті для мільйонів людей.
Хуже двух мам с детьми в одном купе могут быть только две мамы с детьми в купе, которым дует! Помню, как году в 2017 в аля интерсити из Херсона в августе тетка бегала к проводнику с требованием немедленно выключить кондиционер. И успокоилась только когда весь вагон намекнул ей, что она рискует катапультироваться, не доехав до Киева.
Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Тюті-путі)
Ваші слова за вас вже все сказали
Ви б краще вже помовчали, ,))
Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 17 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
І? Про вікна/двері/кондиціонери мови не було. Тобто вони зайшли і одразу повітря немає)) Зазвичай, коли потяг стоїть, то у вагоні душно.
Хома з пастою• 17 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Удалено администрацией...
Боже, какая вы милая. Желаю вам максимально некомфортной дороги, если вы, конечно, вообще куда-то едете

Миззери• 17 июня 2024
Нормально , лучше 5 пятилетних чем один до года
Цвірінь• 17 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
зазвичай, коли потяг стоїть, вже видно, чи немає серед пасажирів навіженої галичанки, котрій ’дме’ - бо як немає, то навіть на стоянках працює вентиляція або відчинені вікна. Душно не може бути у жодних приміщеннях, це смертельна небезпека для людей з захворюваннями серця
ЛижТолько• 17 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Удалено администрацией...
Вот собственно подобный тон общения и не радует ваших соседок. Вместо дерзкого выпада достаточно спокойно людям ответить, что так сложились обстоятельства и вы готовы к компромиссам. Но врятли готовы. У вас ’имеем право’ и хоть кол на голове теши, потому вселенная и подбрасывает вам возмущающихся соседок. Подобное притягивает подобное.
Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляМама Карло
А мой еще пердит ..
Если с ним будут ехать советчицы с этой темы то пусть ваш ангелочек пердит себе на здоровье ))
Миззери• 17 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
До 6 лет бесплатный проезд без предоставления места
Ну и все , все по правилам
Гораздо хуже мужики , храпящие , вонючие или с перегаром
Контрольница• 17 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви б краще вже помовчали, ,))
Це після скількох грам ви така смілива поради роздавати?))
Миззери• 17 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Люди на верхних полках да , имеют права открывать окна на нижние не особо дует
dulenok• 17 июня 2024
Сезон отпусков сразу ощущается на Советчице....поезда, самолёты, дети, собаки ...
Цвірінь• 17 июня 2024
Ответ дляМиззери
Будь-які люди мають право відчиняти вікна, бо ми всі залежні від кисню
Малая Налегке• 17 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Якщо ’галичанка’ - то про мене, то ви промахнулися, бо я зі Слобожанщини)))
А от відносно задухи повністю з вами згодна. На місці верхніх пасажирок, я б спокійно віднеслася до дітей внизу, але наполягала б на відкритті вікон, якщо вагон без кондиціонеру.
Умничка-помощничка• 17 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Та я бачу ви вже з ранку викушали пляшечку літрову оковитої і пішли на розрив )))