Не худа ні разу• 17 июня 2024
У мене комплекси
Через зовнішність. Я коли була маленька, то мій тато постійно говорив мамі, які гарні інші жінки (акторки, співачки або просто знайомі) та ніколи не казав про важливість інших якостей, тому з´явились комплекси. Мама мені казала натомість, що я страшна, жирна. Потім колишній хлопець постійно звертав увагу на інших жінок, якось у нього в тел знайшла дуже багато фото красивих жінок. Як побороти ці комплекси? Навіть робота не допомагає.
Садоводница• 17 июня 2024
Попрацюйте над собою, покращіть зовні все, що в ваших силах, ви дійсно повинні собі подобатись, одразу прийде і впевненість.
Не худа ні разу
• 17 июня 2024
Ответ дляСадоводница
Дякую, я це роблю. Доглядаю за собою, але мені не подобається те, що потрібно хіба хірургічно поміняти.
Чижик Пижик• 17 июня 2024
Красота важна, но важнее внутреннее наполнение, кто бы что не говорил. Внешность перестаешь замечать через неделю, чего не скажешь о внутренности.
Ухаживайте за собой, улучшите то, что можете.
Снег красивый, а на него собаки писяют, так говорит моя мама.
Не худа ні разу
• 17 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую) просто щоб круто виглядати потрібні фінанси більші, ніж є в мене. Я з дуже бідної родини, працюю багато, але на дорогий одяг не вистачає.
Чижик Пижик• 17 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Не думайте, що крутий дорогий одяг вирішить Ваше питання. Відчувайте себе, смакуйте життя, все іде із середини.
Мені 38, в мене є вади, які треба було виправляти у дитинстві, але.
Я приймаю себе такою, яка я є.
Не худа ні разу
• 17 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я приймаю себе такою, яка я є.
Ви маєте рацію)) в мене теж такі є((